Tag: “E

Rudina Hajdari flet për njohjen me bashkëshortin: Jemi takuar në plazh, vajza ime është me shumë fat që ka një baba të tillë

28/06/2020

Rudina Hajdari  e ftuar në ‘E diell’ foli si rrallëherë për jetën private. Deputetja prej vitesh është e martuar me biznesmenin Muçjon Demiraj dhe janë ... Read More

Sëmundja “Kawasaki” prekë me shumë tek këta fëmijë

04/06/2020

Kohëve të fundit përveç përhapjes së koronavirusit, u përhap edhe një sëmundje ‘e re’ e cila më shumë po i sul.mon fëmijët. Ekspertët kanë zbuluar ... Read More

Aktori i njohur habit me deklaratën: Desh më hoqën nga ‘Portokallia’

01/06/2020

Aktori i humorit Rezart Veleshnja i ftuar në emisionin ‘E Diell’ tregoi më shumë detaje rreth jetës private po ashtu dhe asaj profesionale. Teksa foli ... Read More

Alesia Bami: Jetoj me 40 mijë lekë në muaj, Manushi: Hiqi këpucët të të shoh markën

24/02/2020

Alesia Bami ditën e djeshme u bë pjesë e rubrikës “Trotuar” në “E diell” ku u fol për pagat. Gjatë bisedës, Alesia u shpreh se ... Read More

Nevila Shtylla tregon rrogën dhe shpenzimet: Po kursej, dua të hap diçka timen

24/02/2020

Në rubrikën “Trotuar” në “E diell”, këtë herë tema ishte mbi pagat.Nevina Shtylla gjatë emisionit zbuloi rrogën e saj të parë dhe sa harxhon tani.Moderatorja ... Read More

Zef Deda flet për nuset e djemve mes lotësh: Më respektojnë si bab, i kam si vajzat e mia

17/02/2020

Zef Deda ka qenë i ftuar ditën e djeshme në emisicionin “E diell”. Aktori i humorit është pyetur për marrëdhënien që ka me nuset e ... Read More

Bashkëpunim mes Tunës dhe Norës?/ Roberti: As në duelin me motrën e saj nuk e ndezi

10/02/2020

Robert Berisha i ftuar në “E diell” ka folur edhe njëherë për ish-bashkëshorten Norën, por edhe ish-kunatën, Tunën. I pyetur sesi do ta priste ai ... Read More

Telenovela Stresi – Kejsi, reperi zbulon për herë të parë sakrificën më të madhe që ka bërë për dashurinë

03/02/2020

Reperi i njohur, Stresi ka qenë ditën e djeshme i ftuar në programin ‘E Diell’, në Top Channel’. Artisti ka rrëfyer shumë detaje nga jeta ... Read More

Gjëegjëza më e thjeshtë në botë, por 2 % e zgjidhin

04/10/2019

E njohur si “Gjëegjëza e Ajnshtajnit”, ajo është zgjidhur nga vetëm 2% e njerëzve në botë. Nuk ka asgjë të vështirë, duhet vetëm pak durim ... Read More

Pse nuk duhet t’i mbytni merimangat në shtëpi

04/07/2019

“E di që mund të jetë e vështirë për t’iu bindur, por po e them: Mos i mbytni merimangat në shtëpi”Pse? Sepse merimangat janë pjesë ... Read More

Goditet grupi kriminal i fajdeve në Shkodër

14/03/2019

Shkodra është ngritur “e rrethuar” nga forca të shumta policie mëngjesin e kësaj të enjteje. Sipas burimeve, RENEA, FNSH dhe Forcat Shqiponja kanë zhvilluar një ... Read More

Rita e Dua i rikthehen kujtimeve të takimeve me kreatorin e ndjerë, Karl Lagerfeld

20/02/2019

Stilist i modës, Karl Lagerfeld ka vdekur në Paris pas një sëmundjeje, e cila ‘e mori’ shumë shpejt. Kreatori gjerman, i cili ishte drejtor kreativ ... Read More