Tag: ecën

Chelsea i ofron rinovim të kontratës Antonio Rudigerit

24/10/2018

Chelsea këtë edicion po ecën shumë mirë nën drejtimin e Maurizio Sarrit, ndërsa Antonio Rudiger është pjesë e këtij suksesi. Drejtuesit e Chelsea janë bindur ... Read More

Angelina Joliet nuk po i ecën mirë divorci me Brad Pittin, braktiset edhe nga avokatja e saj

04/08/2018

Aktores së njohur Angelina Jolie nuk po i ecën aspak mirë procedura e divorcit me artistin Brad Pitt. Madje, sipas burimeve të TMZ, ajo së ... Read More

Propaganda e Serbisë për tërheqjen e njohjeve për Kosovën, BE të ndërmerr masa ndaj shtetit serb

12/06/2018

Procesi i njohjes së Pavarësisë së Kosovës nga shtetet tjera të BE-së, po ecën me vështirësi për shkak të propagandës që po bënë shteti i ... Read More

Nëse jeni lindur në njërin prej këtyre tri shenjave – thoni lamtumirë mbarësisë jetësore

12/05/2018

Shpresojmë të mos jeni në mesin e tyre. Nëse u ecën në dashuri, përjetojnë fiasko financiare dhe afariste. Vrapojnë pas mbarësisë, por assesi ta arrijnë ... Read More

Yjet që janë në të njëjtën moshë, por duket sikur kanë vite diferencë mes vete

06/04/2018

Duket sikur koha për disa ecën shpejt, teksa për disa të tjerë stopon. Kjo ndodh edhe me yjet e famshëm, të cilët edhe pse në ... Read More