Tag: edhe

Njerëzit me këto grupe gjaku vështirë dobësohen

23/09/2020

Jeni në luftë të vazhdueshme me kilogramët e tepërt, madje edhe derisa u përmbaheni këshillave të ndonjë diete? Nëse jeni ndër ata për të cilët ... Read More

Ja shteti që ka më shumë shqiptarë se sa vetë Shqipëria

08/09/2020

Edhe pse të gjithë mendojmë që në Shqipëri jetojnë më së shumti shqiptarë në botë, atëher jemi gabim, shkruan InfoKosova. Në një video të publikuar ... Read More

Pas 8-vjetësh, Nik Xhelilaj i jep fund lidhjes me aktoren turke

07/09/2020

Edhe pse është munduar ta jetojë në privatësi të plotë lidhjen e dashurisë, aktori i njohur shqiptar Nik Xhelilaj nuk ka shpëtuar pa u bërë ... Read More

Shumë larg fotove seksi në Instagram, ja si duket Albana Osmani në jetën e përditshme (Foto)

06/09/2020

Albana Osmani ka qëndruar prej disa kohësh larg televizionit. Edhe pse me një karrierë të gjatë në ekran, Albana Osmani ka zgjedhur të bëjë ‘pushim’ ... Read More

Para apo pas ngrënies, kur është koha e duhur për të pirë ujë

25/08/2020

Trupi i njeriut humbet ujë çdo moment, madje edhe nëpërmjet frymës. Rrjedhimisht, pirja e ujit është e një rëndësie madhore për hidratimin e organizmit. Trupi ... Read More

“Si çdo rrugëtim dhe ky e ka një fund…”,  ish-kapiteni Mavraj largohet zyrtarisht nga kombëtarja shqiptare

23/08/2020

E ndërsa Shqipëria duket se është në rrugë të mbarë në futboll, referuar edhe ndeshjeve që priten të luhen në shtator, një aset goxha i ... Read More

Ndihmoi zviceranen në Kosovë, kështu e shpërblen Zvicra policin kosovar

23/08/2020

Është pjesëtar i stacionit policor në Suharekë. Por Blerim Kuqin tash e njeh edhe Zvicra. Krejt kjo për shkak të një veprimi që ka bërë. ... Read More

Asgjë s’është e pamundur, 4 hapat që duhet të ndiqni për të HARRUAR një dashuri të humbur

22/08/2020

Kur kemi dashur dikë, edhe pas ndarjes ne vazhdojmë të jetojmë në kujtimet e së kaluarës, shpesh duke përfunduar të shkatërruar emocionalisht, pasi nuk jemi ... Read More

7 sekrete për t’u bërë femra, nga e cila asnjë burrë NUK mund të largohet

22/08/2020

Një nga misteret më të mëdha të kohës sonë janë edhe marrëdhëniet apo jo? Njerëzit janë të trembur prej tyre, kanë frikë prej tyre dhe ... Read More

Ç’të bëjmë kur shohim se dikush po mbytet

20/08/2020

Stina e verës përveç gjithë avantazheve vjen edhe me incidente që jo pak herë përfundojnë në tragjedi. Mbytja, është një prej më të rëndave. Mund ... Read More

Facebook sanksionon sponsorizimin politik për Maqedoninë e Veriut dhe Serbinë: Ku qëndron Kosova?

05/08/2020

Kjo kompani këto rregulla i aplikon në shumë vende të botës, ndërsa sot njoftoi se edhe 30 të tjerë i janë shtuar kësaj liste, përfshirë ... Read More

Vitet “mbeten” në vend për Manjola Nallbanin, këngëtarja shfaqet në top formë me bikini

04/08/2020

Pas Eli Farës dhe Irma Libohovës, që sfidonin vajzat e reja me linjat perfekte, edhe pse në moshë, edhe Monjola Nallbani duket se nuk mbetet ... Read More