Tag: edhe

Tre qarqet më të mëdha me lindje negative në Shqipëri

20/05/2019

Në rrugicat e Dhoksatit, fshat në Gjirokastër, është thuajse e pamundur të ndeshesh më ndonjë të ri. Edhe pse popullsia atje ka përjetuar që në ... Read More

Presidenti Hashim Thaçi nuk mungon në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’

19/05/2019

16:13 | 19 Maj 2019 16:13 | 19 Maj 2019 Feronikeli dhe Prishtina do ta luajnë ndeshjen e fundit, e cila e vendosë edhe fatin ... Read More

Me dietë kundër kolesterolit

19/05/2019

Edhe pse është i rëndësishëm për funksionimin e mirë të organizmit (prodhimin e hormoneve, acideve biliare etj), kolesteroli mund të jetë i dëmshëm për arteriet ... Read More

Real Madrid 0:2 Real Betis, notat e lojtarëve

19/05/2019

14:00 | 05/19/2019 Real Madrid ka dëshpëruar tifozët edhe në ndeshjen e xhiros së fundit të kampionatit spanjoll për edicionin 2018/19. Zinedine Zidane nuk ka ... Read More

Gramoz Berisha i mbijetuari i masakrës së Suharekës rrëfen historinë ku mbetën të vrarë mbi 50 njerëz

18/05/2019

Emisioni “Dua të të bëj të lumtur” i ka kushtuar një vemendje të veçantë edhe këtë sezon luftës së Kosovës, për të mos harruar njerëzit ... Read More

Mposhtni lodhjen pranverore dhe vështirësitë e tjera

18/05/2019

Ekspertët nuk e mohojnë ndikimin e ndryshimit të kohës në shumë sëmundjet, madje edhe në vetëvrasje të shpeshta dhe në fatkeqësi komunikacioni, ndërkaq që moti ... Read More

Veseli: Nuk do të lejoj që tash të hiqet taksa e Kosova, të del pa dinjitet (Video)

18/05/2019

Kryetari i Kuvendit njëherësh edhe kryetar i PDK-së, Kadri Veseli ka thënë se taksa tashmë nuk guxon të largohet edhe nëse na premtohen vizat. Veseli, në ... Read More

Veseli: Në momentin që pranoj ftesë nga Gjykata Speciale do ta bëj publike (Video)

17/05/2019

Kryetari i Kuvendit njëherësh edhe kryetar i PDK-së, Kadri Veseli ka mohuar kategorikisht se ishte intervistuar nga Gjykata Speciale. Veseli, në “Debat Plus” me Ermal ... Read More

A do të jep përgjegjësi Brovina? Veseli: Deri të hënën kemi punë me Serbinë (Video)

17/05/2019

Kryetari i Kuvendit njëherit edhe kryetar i PDK-së, Kadri Veseli ka thënë se do të merren veprime ligjore me rastin e publikimit të fotografisë në ... Read More

Veseli: Fotografia publikuar e dhunimit, luftë speciale e Serbisë (Video)

17/05/2019

Kryetari i Kuvendit njëherë edhe kryetar i PDK-së, Kadri Veseli ka thënë se fotografitë që i janë dhënë Flora Brovinës, duken si një luftë speciale ... Read More

E konfirmon Ajax, ylli i skuadrës do të largohet gjatë verës

17/05/2019

17:00 | 05/17/2019 Skuadra e Ajax Amsterdam ka konfirmuar se edhe një tjetër yll do t’i largohet skuadrës gjatë merkatos së verës. Pas Frenkie de ... Read More

Rona Nishliu publikon këngën “Me lule t’bukura”

16/05/2019

17:03 | 16 Maj 2019 17:03 | 16 Maj 2019 Rona Nishliu ka publikuar edhe një këngë nga albumi i saj i ri. Rona Nishliu ... Read More