Tag: egjiptian

Arrestohet egjiptiani i dehur, refuzoi t’i jepnin ndihmën e shpejtë

22/04/2019

Policia e Kosovës ka arrestuar një person të nacionalitetit egjiptian në Pejë, pasi ky i fundit në gjendje të dehur kishte penguar ekipin mjekësor të ... Read More

Parashikimi i Salah: Me katër fitore fitojmë titullin

15/04/2019

Ylli egjiptian, Mohamed Salah, ka dhënë parashikimin e tij për titullin e Premierligës, menjëherë pas fitores së skuadrës së tij ndaj Chelsea. Liverpool shënoi fitore ... Read More

Protestë kundër martesave të hershme te komunitetet pakicë në Kosovë

08/04/2019

Pjesëtarët të komunitetit Romë, Ashkali dhe Egjiptian sot kanë protestuar kundër martesave të hershme para stacionit të Policisë në Graçanicë. Kjo protestë është organizuara nga ... Read More