Tag: Eindhoven

PSV synon të thyejë rekordin e klubit me shitjen e Bergwijn

27/01/2019

PSV Eindhoven synon të thyejë një rekordin e klubit me shitjen e sulmuesit anësor, Steven Bergwijn. Bergwijn ka befasuar të gjithë me nivelin e lartë ... Read More

Barcelona hyn në garë për Lozanon

13/01/2019

Barcelona është e gatshme të hyjë në betejën për sulmuesin anësor të PSV Eindhoven, Hirving ‘Chucky’ Lozano. Napoli ka ndjekur Lozanon për disa javë dhe ... Read More

Spalletti i kënaqur me fitoren ndaj PSV-së, lavdëron Icardin dhe Nainggolanin  

04/10/2018

Luciano Spalletti ishte i kënaqur me Interin e tij ndaj PSV Eindhoven, teksa pati lëvdata për kapitenin Mauro Icardi dhe mesfushorin Radja Nainggolan. Nerazzurët u ... Read More

Lozano: Ndeshje e komplikuar ndaj Barcelonës, do të ishte ëndërr të luajë për ekipin nga Camp Nou

17/09/2018

PSV Eindhoven përballet me një detyrë të vështirë për vizitën e tyre në Camp Nou të martën mbrëma, për të luajtur ndaj Barcelonës në Ligën ... Read More

Drejtori sportiv i Barçës, Braida: Jemi më të mirët në botë, nuk ia kemi frikën askujt

03/09/2018

Barcelona në Ligën e Kampionëve është në Grupin B me Interin, Tottenhamin dhe PSV Eindhoven, një grup mjaft i vështirë në shikim të parë. Drejtori ... Read More

Real Madridi interesohet për Lozanon

22/06/2018

Real Madridi është i interesuar të nënshkruajë këtë verë me sulmuesin e PSV Eindhoven dhe reprezentuesin e Meksikës, Hirving Lozano. Meksikani ka qenë një nga ... Read More