Tag: ekran

“Zgjedhje e tyre apo e shefave…” Einxhel Shkira i kundërpërgjigjet Flutura Açkës: Boll justifikuat përdhunuesit!

23/06/2020

Flutura Açka, shkrimtarja e njohur kritikoi dje zhveshjet e vajzave shqiptare në ekran, duke marrë si shembull moderatoret sportive! Në një postim në Facebook, ajo ... Read More

Pas largimit nga Top Channel, Albana Osmani gati për t’u rikthyer në ekran. Ja ku do ta shohim

28/04/2020

Moderatorja e njohur, Albana Osmani pritet të kthehet në ekran shumë shpejt. Gjatë një interviste për emisionin “Vizioni i Pasdites” në Vizion Plus, ajo zbuloi ... Read More

“Mezi po pres”, Kiara Tito rikthehet në ekran me emision të ri

29/01/2020

Moderatorja e dashur për publikun, Kiara Tito së shpejti do të rikthehet në ekran, por jo me formatin “Doktor Plastik”. Përmes një postimi në “Instastory”, ... Read More

Luana Vjollca me format të ri televiziv, zbulohet programi që do të moderojë

15/01/2020

Kur u përfol se Luana Vjollca do të moderonte “Big Brother,” u zbulua se në të vërtetë, ajo do të rikthehet në ekran me një ... Read More

Pas ndarjes Mozzik flet për Loredanën: Është nëna e fëmijës tim

27/10/2019

Mozzik ka vendosur të rikthehet sërish në ekran, por këtë herë si i ftuar në një program të njohur televiziv. Ai ishte i ftuar në ... Read More

OnePlus 8 Pro do të sjellë ndryshime në kamerën selfie

20/10/2019

Përveç imazheve të publikuara, OnLeaks së bashku me 91Mobile thonë se telefoni do të ketë ekran të lakuar 6.65-inç 90Hz, pak më i vogël sesa ... Read More

iPhone për 2021 do të ketë sensor gjurmë gishtërinjsh në ekran

06/08/2019

Apple planifikon të ri-prezantojë Touch ID, me një sensor gjurmësh të gishtërinjve në ekran, në telefonat për 2021, sipas raportit të analistit të industrisë Ming-Chi ... Read More

Lansohet Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) me lapsin S Pen

29/03/2019

Tani, ka arritur një model i ri më kompakt, një me ekran 8-inç dhe ofron mbështetje për lapsin S Pen (diçka që madje as S5e ... Read More

Samsung do të zhvilloj telefonin me ekran të plotë, kamera futet nën ekran

15/03/2019

Ekrani i ardhshëm i telefonit të Samsung Electronics do të jetë një ekran i plotë pasi sensorët dhe kamerat do të futen nën ekran, tha ... Read More

Aplikacioni Slack mundëson errësimin e ekraneve në të gjitha telefonat (Foto)

12/03/2019

Shfrytëzuesit e telefonave të zgjuar, nuk e kanë problem të shikojnë në një ekran të errët, vetëm që bateria t’ju zgjatë sa më shumë. Mirëpo, ... Read More

Zyrtare: Samsung lanson telefonat Galaxy S10 dhe S10+ (FOTO)

20/02/2019

Telefonat më të rinj të markës Samsung kanë ekran të madh, korniza të vogla dhe një mori kamerash. Samsung Galaxy S10 është një telefon me ... Read More

Liverpool – Bayern në Cineplexx, eksperiencë ultimative e futbollit

15/02/2019

Kujtesa në bashkëpunim me Cineplexx po realizojnë një nga ngjarjet më të mëdha të përjetimit të futbollit në ekran gjigant. Liverpooli dhe Bayern Munichu përballen ... Read More