Tag: ekrane

A po nxisin depresionin tek të rinjtë rrjetet sociale

26/09/2019

Sa më shumë kohë që adoleshentët kalojnë duke shikuar në ekrane, aq më depresiv bëhen, sugjeron një studim i ri.Një studim i Universitetit të Montrealit ... Read More

Microsoft tregon datën e shfaqjes së laptopit me dy ekrane

27/08/2019

Laptopin e parë me dy ekrane, Microfoft ka treguar datën e shfaqjes së Surface, që do të ndodhë më dy tetor në një organizim në ... Read More

Linja e re e smartfonëve Galaxy S10 paraqitet zyrtarisht në Tiranë (Foto)

07/03/2019

Tre smartfonë të rinj – ekrane dinamikë, kamera superiore dhe më shumë funksione. Një dekadë pas lançimit të të parit Galaxy S, Samsung solli linjën ... Read More