Tag: ekranit

Grida Duma rrëfen sesi po e kalon kohën në karantinë: Frika është mjet mbrojtës

14/03/2020

Shumë qytetarë dhe persona të njohur të ekranit janë mbyllur këto ditë në shtëpi, pas masave shtrënguese të marra nga qeveria me qëllim frenimin e ... Read More

Lei Kraja: E vërteta e marrëdhënies sime me Robert Berishën

22/02/2020

“Ja çfarë duhet të ndryshojnë meshkujt shqiptarë” – Që kur u bë pjesë e ekranit, Leila Kraja është shndërruar një nga femrat më të pëlqyera ... Read More

Robert Berisha ngacmon “live” moderatoren në emision, ja për kë bëhet fjalë

10/02/2020

Moderatorja Fjoralba Ponari e cila padyshim është një ndër bukuroshet e ekranit,  ka tërhequr edhe vëmendjen e këngëtarit të dashur për publikun, Robert Berisha. I ... Read More

Zbulohet misteri! Nuk ka dasmë as fejesë, Rike Roçi: Ja e vërteta e unazës

11/01/2020

 Pamela Aliaj – Edhe pse prej kohësh i është larguar ekranit e po shijon jetën e saj në privatësi, Rike Roçi vazhdon të mbetet shumë ... Read More

Kurseni baterinë e iPhone në këtë mënyrë

23/10/2019

Kohët e fundit, ka pasur shumë lajme për mundësinë e errësimit të ekranit, që prej se është lansuar, ka nisur të aplikohet nga shumë aplikacione. ... Read More

Dhjetë yjet që krahas ekranit dhe skenës, kanë diploma në profesione të ndryshme

19/02/2019

Shumë yje të ekranit dhe të skenës muzikore, krahas profesionit artistik, janë ekonomistë, shkrimtarë, por edhe shkencëtarë. Telegrafi jua sjell më poshtë disa profesione të ... Read More

Pitt në lidhje me Theron – me të cilën i ka njoftuar ish i fejuari i saj, Sean Penn

20/01/2019

Hamshori hollivudian, Brad Pitt, thuhet se është në lidhje me bukuroshen e ekranit, Charlize Theron, e cila është 12 vjet më e re se ai. ... Read More

Shfaqet fotoja e parë reale e Galaxy S10

04/01/2019

Imazhet e rrjedhura të mbrojtësve të ekranit dhe mbështjellësve për Samsung Galaxy S10 kanë qenë shumë. Gjithashtu janë parë disa dizajne mjaft bindëse, por kjo ... Read More