Tag: eksperiencë

Duka zbulon pse zgjodhi Edy Rejan për trajner të Shqipërisë

17/04/2019

Eksperiencë e madhe e Edy Rejat mbetet një nga arsyet e forta që Armando Duka ka vendosur për trajnerin italian. Ish trajneri i Napolit dhe ... Read More

Aligatori i kamufluar në ujin e turbullt, tmerron me daljen e pa pritshme (Video)

07/03/2019

Mirëmbajtësi me eksperiencë i një parku në Darwin të Australisë, ka treguar se sa shpejtë mund të lëvizë një aligator gjigant. Derisa po e joshte ... Read More

Mënyra si e mbani timonin, tregon çfarë karakteri keni

16/02/2019

Shumica e shoferëve, sidomos ata me eksperiencë, e drejtojnë makinën aq natyrshëm dhe nuk e kanë ndoshta mendjen se si i kanë vendosur duart në ... Read More

Me biçikletë edhe në ditën e dasmës – kjo është historia e çiftit shqiptar (Video)

03/09/2018

“Çdo ditë është një eksperiencë e veçantë. Mund të ndodhë që zgjohemi në 5, jemi bashkë. Do ikim me biçikleta? Do ikim”. Prej 6 muajsh, ... Read More

A do të paguanit 105 dollarë për një natë prapa hekurave? Hoteli që u lejon të ftuarve mundësinë për të përjetuar burgun, por paksa me luks! (Foto)

13/04/2018

Qytetarët që respektojnë ligjin mund të përjetojnë atë që lirisht do të thuhej një eksperiencë burgu, vetëm se me pak më shumë luks. Dhe një ... Read More

Brad Pitt tash e gjashtë muaj në lidhje me profesoreshën “gjeniale” të MIT, arkitekten Neri Oxman?

10/04/2018

Brad Pitt natyrisht se ka fituar mjaftueshëm eksperiencë për të lënë jetën private jashtë medaive. Javën e kaluar ai ishte lidhur për një romancë me ... Read More