Tag: eliminimi

Eliminimi i Ajaxit, lajm shumë i keq për Barcelonën

09/05/2019

13:54 | 9 Maj 2019 13:54 | 9 Maj 2019 “Mundo Deportivo” shpjegon pse eliminimi i Ajaxit është lajm i keq për ekipin e Barcelonës. ... Read More

Ndryshime të mëdha te Man City, largohen tetë futbollistë

20/04/2019

Eliminimi nga Liga e Kampionëve mund të shkaktojë një seri të madhe të largimeve nga Manchester City. Skuadra nga Mançesteri ka dështuar që për të ... Read More

Juventus ‘dridh’ botën e futbollit me këto transferime

19/04/2019

Eliminimi nga Liga e Kampionëve nga skuadra e Ajax, ka bërë që drejtuesit e Juventusit të mendojnë për shumë ndryshime në skuadër. Ardhja e Cristiano ... Read More

Juventus, mësohet koha e largimit të Ronaldos

18/04/2019

Eliminimi i Juventusit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve nuk do të ketë pasoja në tregun e transferimeve për Cristiano Ronaldon. ‘Zonja e Vjetër’ nuk ... Read More

Eliminimi i Ronaldos nga Champions, vjen reagimi i Messit

18/04/2019

Eliminimi i Cristiano Ronaldos dhe Juventusit nga Liga e Kampionëve ka bërë që të gjithë të flasin, përfshirë edhe rivalin e tij, Lionel Messin. Ylli ... Read More

Tifozët ultras të PSG-së: Jemi krenarë me klubin, por jo me lojtarët

10/03/2019

5 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Ashtu edhe siç pritje, eliminimi nga Liga e Kampionëve nuk është pritur mirë nga tifozët e Paris ... Read More

Kaos te madrilenët, Ramosi fjaloset me Perezin: Më paguaj dhe do të largohem prej klubit

07/03/2019

Eliminimi i Real Madridit nga Liga e Kampioneve provokoi zemërimin e zyrtarëve të klubit. Presidenti i skuadrës madrilene, Florentino Perez thuhet se ka pasur një ... Read More

Real Madridi ka humbur 26 gola nga ‘epoka e Ronaldos’

01/03/2019

Eliminimi i Real Madridit nga Barcelona në Copa del Rey nuk ka treguar vetëm formën jo të mirë të Mbretërve këtë sezon, por edhe mungesën ... Read More

Si reagon trupi juaj kur nuk pini më kafe?

04/01/2019

Reduktimi (ose eliminimi total) i marrjes së përditshme të kafeinës mund të shkaktojë efekte anësore që nuk janë gjithmonë pozitive. Hulumtimi nga Universiteti Duke ka ... Read More