Tag: eliminojë

Roberto: Kjo e pret Liverpoolin në Ligën e Kampionëve

29/04/2019

11:23 | 04/29/2019 Sergi Roberto ka theksuar se Barcelona është e vendosur ta eliminojë Liverpoolin. Barcelona festoi titullin e kampionit të 26-të në La Ligë ... Read More

Festa e ‘çmendur‘ e Guardiolas te goli që VAR ia anuloi Man Cityt

18/04/2019

Tottenham Hotpsur ka arritur të eliminojë Manchester Cityn për të kaluar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Edhe pse Manchester City e fitoi 4:3 ndeshjen ... Read More

Gjysmë limoni dhe sodë bikarbonati: Çfarë shëron ky kombinim i fuqishëm!

09/04/2019

Ky kombinim është në gjendje të ngadalësojë zhvillimin e sëmundjeve të rënda apo tërësisht t’i eliminojë qelizat e kancerit Soda e bikarbonatit përdoret për kurën ... Read More

Wolves triumfon ndaj Liverpoolit me rezultat 2-1

07/01/2019

Wolves ka arritur ta eliminojë Liverpolin nga Kupa FA, duke e mposhtur me rezultat 2-1. Ndeshja doli të jetë interesante sidomos në pjesën e dytë, ... Read More