Tag: elita

Elita Rudi tregon se kujt i ngjan vogëlushi

21/05/2019

23:44 | 20 Maj 2019 23:44 | 20 Maj 2019 Zëri energjik si energjiko, thotë Elita Rudi. Çifti më i ri në estradë para disa ... Read More

Familje e kompletuar, kështu e kaluan fundjavën Elita dhe Gjiko

29/04/2019

Elita dhe Gjiko të dielën e kaluan pranë vogëlushit të tyre. Elita Rudi ka publikuar një imazh, në të cilin u shfaq bashkë me djalin ... Read More

Gjiko dhe Elita sjellin pamje nga pushimet me djalin

22/04/2019

Gjiko dhe Elita kanë filluar pushimet bashkë me Zërin, nga ku edhe sollën disa pamje. Gjiko dhe Elita po pushojnë së bashku si një familje ... Read More

Rrëfehet Elita Rudi, si ia dha flakën dhomës së saj 

15/04/2019

Elita Rudi tregon një nga momentet më të vështira. Moderatorja e njohur, Elita Rudi, ishte së fundmi e ftuar “Në Kurthin e Piter Pan”, shkruan ... Read More

Gjiko ulet në gjunjë, i propozon me unazë në dorë sërish Elita Rudit  

15/04/2019

Gjiko e ka befasuar Elita Rudin 'live' në emision. Vitin e kaluar, moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me ... Read More

Elita Rudi ruan linjat pas lindjes së djalit, kështu duket me minifund 

07/04/2019

Elita Rudi i ka ruajtur linjat trupore pas lindjes së Zërit. Moderatorja Elita Rudi është bërë nënë për herë të parë, kështu duke sjell në ... Read More

Tallet që ia vuri emrin Zëri djalit, Elita Rudi i reagon komentuesit

07/04/2019

Elita Rudi dhe Gjiko ka pak kohë që u bënë prindër, moderatorja solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan Zëri. Emri i djalit ... Read More

Elita Rudi sjell foton e ëmbël nga pasqyra me familjen e saj

02/04/2019

Elita Rudi dhe Gjiko po e shijojnë jetën e tyre martesore. Prezantuesja shqiptare, Elita Rudi dhe reperi, Gjiko u martuan në shtator të vitit që ... Read More

Sot është një ditë e rëndësishme për familjen e Elita Rudit

02/04/2019

Në familjen e Elita Rudit sot ka festë. Motra e moderatores, Elita Rudi, sot feston ditëlindjen andaj kjo nuk ka pasur se si të mos ... Read More

Tri ndeshje interesante zhvillohen në hapjen e javës së 23-të në Ipko Superligë

16/03/2019

Elita e futbollit kosovar do të startojë sot me javën e 23-të në Ipko Superligë. Tri ndeshje janë paraparë që të zhvillohen ditën e sotme, ... Read More

Fillon faza e tretë në IPKO Superligën e Kosovës, derbi zhvillohet mes Feronikelit dhe Trepçës ‘89 – sfida në Supersport

15/03/2019

Elita e futbollit kosovar do të startojë këtë fundjavë me fazën e tretë. Kësisoj këtë vikend do të zhvillohen pesë ndeshje në IPKO Superligën e ... Read More

Përballje interesante në javën e 20-të në Ipko Superligën e Kosovës, të gjitha ndeshjet në transmetim televiziv

01/03/2019

Elita e futbollit kosovar është futur në javët më të nxehta. Të premten (sot) dhe të shtunën zhvillohen gjashtë takimet në IPKO Superligën e Kosovës ... Read More