Tag: Elvana

Nuk dorëzohet Elvana Gjata/ A do të përfaqësojë këngëtarja një shtet tjetër në Eurosong?

22/01/2020

Pasi nuk mundi ta fitonte  Festivalin e 58 në RTSH, Elvana Gjata është larguar nga Shqipëria. Publiku vijoi të mos fshihte zhgënjimin pasi Arilena do ... Read More

Elvana Gjata me stil të veçantë të imazhet e fundit

30/04/2019

Elvana Gjata është shumë aktive në rrjete sociale. Elvana Gjata ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në llogarinë e saj në Instagram, shkruan ... Read More

Shala merr pjesë në Samitin Botëror të Rinisë

26/04/2019

Ambasadorja e Vullnetit të Mirë për Kosovën në IHRC, Elvana Shala, ka udhëtuar sot për në Qipron Veriore ku është ftuar si folëse kryesore në ... Read More

Këngëtarja e njohur zgjedh mes Dafina Zeqirit dhe Elvana Gjatës

15/04/2019

Remzie Osmani është vënë në siklet kur u pyet të zgjedh mes dy artisteve të njohura, Elvana Gjatës dhe Dafina Zeqirit. Remzie Osmani ishte e ... Read More

Elvana dhe Tuna raporte të mira vetëm në sy të publikut, ja çfarë ndodhi brenda premierës së ‘2 gisht mjaltë’ në Prishtinë

01/04/2019

Pas Tiranës, komedia “2 gisht mjaltë”, me protagonistë Elvana Gjatën dhe Ermal Mamaqin, pati premierën të premten mbrëma edhe në Prishtinë.Me këtë rast, komediani Mamaqi ... Read More

Reagon edhe Tuna Sejdiu për filmin e Elvana Gjatës

30/03/2019

Tuna Sejdiu mbrëmë e ka përkrahur Elvana Gjatën në premierën e filmit “2Gisht Mjaltë”.Këngëtarja nga Maqedonia, Tuna Sejdiu mbrëmë e ka përkrahur Elvana Gjatën në ... Read More

Reagon Elvana Gjata pas lajmit se nuk e përshëndeti Tuna Sejdiun

30/03/2019

Një video e publikuar nga televizioni T7 ku shihet shume qartë momenti kur Elvana Gjata injoron Tunen në sallë pak para premierës së Filmit u ... Read More

Elvana dhe Ermali sonte vijnë në Kosovë për të promovuar filmin

29/03/2019

Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi sonte promovojnë filmin në Kosovë.Dje ka filluar të shfaqet nëpër kinematë shqiptare filmi ‘2 gisht mjaltë’. Protagonistë të kësaj komedie ... Read More