Tag: emergjencë

Pijeni para se të flini dhe zhdukeni dhjamin brenda një nate

03/07/2019

Në këtë artikull, ne do të ju paraqesim një dietë “emergjence”. Ky plan është tepër i shpejtë dhe shumë efikas. Njerëzit, të cilët kanë një ... Read More

Pijeni para se të flini gjumë dhe zhdukeni dhjamin brenda një nate!

12/06/2019

Në këtë artikull, ne do të ju paraqesim një dietë “emergjence”. Ky plan është tepër i shpejtë dhe shumë efikas. Njerëzit, të cilët kanë një ... Read More

Simptomat e sulmit në zemër: Shtatë shenjat se kur duhet ta thërrisni ambulancën

18/04/2019

Sulmet e zemrës janë emergjencë serioze mjekësore dhe janë vdekjeprurëse.  Zakonisht ndodhin kur zemrës i privohet furnizimi me gjak si pasojë e ndonjë bllokimi. Simptoma ... Read More

Veseli dhe Ramadani largohen për shkak të lëndimeve, Panucci grumbullon Balliun dhe Lilajn

12/10/2018

Largohen nga Kombëtarja Frederik Veseli dhe Ylber Ramadani, grumbullohen me emergjencë Ivan Balliu dhe Sabien Lilaj. Ky është zhvillimi më i fundit në kampin kuqezi ... Read More

Plagoset një person në Gjilan

13/07/2018

Një person ka kërkuar ndihmë mjekësore në emergjencë, pasi që i njëjti është plagosur me armë zjarri në dy këmbët. Kështu thuhet në raportin 24 ... Read More