Tag: emisionin

Shpërthen këngëtari Fabian Basha: Edhe një budalla mund të bëhet VIP, del aty bën aiii, auu

08/07/2020

Fabian Basha, ish-anëtar i grupit ‘Produkt 28’ i ftuar në emisionin ‘Vizioni i Pasdites’ teksa ka folur për mënyrën se si përdoret termi ‘VIP’ në ... Read More

Rrëfehet zhigoloja shqiptar: Kam marrë deri 5 mijë euro në natë, ja si e nisa

24/06/2020

Ilir Pjetërnikaj në një lidhje live për emisionin “Shqipëria Live” tregoi eksperiencën e tij si zhigolo. Tashmë 42 vjeç, ai thotë se ka vite që ... Read More

Hetem Ramadani: Ja si po i rrisin numërat e të vdekurve nga CoronaVirusi me qëllim. Ja pse

21/06/2020

Hetem Ramadani në emisionin “Kojshia Show” diskutoi shumë edhe për CoronaVirusin. Ai tregoi se si po i rrisin numërat në mënyrë të qëllimshme të vdekjeve ... Read More

Këta njerëz shkatërrojnë klimën dhe bënë tërmetin në Shqipëri, nëpërmjet fenomenit HARP

15/06/2020

15/06/2020 Alfred Cako konspiracionisti nga Shqipëria ishte mysafirë në emisionin “Kojshia Show”. Në minutën e 43 të emisionit ai foli për fenomenin Harp. Ndiqeni minuten ... Read More

Tmerruese: Alfred Cako – Ja kush janë njerëzit që keqpërdorin fëmijët për t’u dukur më të rinjë për vete

15/06/2020

Alfret Cako ka folur në emisionin “Kojshia Show” edhe për keqtrajtimet e fëmijëve që i bëjnë Illuminati, si dhe për tunelet e fshehura të tyre ... Read More

Tmerruese: Alfred Cako – Ja kush janë njerëzit që keqpërdorin fëmijët për t’u dukur më të rinjë për vete

14/06/2020

Alfret Cako ka folur në emisionin “Kojshia Show” edhe për keqtrajtimet e fëmijëve që i bëjnë Illuminati, si dhe për tunelet e fshehura të tyre ... Read More

Dafina Zeqiri flet për ‘sherrin’ me Tunën: I kemi pranuar gabimet, është normale për…

09/06/2020

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri teksa ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “NIN” në Klan Kosova, ndër të tjera ka folur edhe për ... Read More

“Do më shumë mamin apo vjehrrën”/ Fëmijët vënë në siklet Blendi Klosin: Mamasë suaj i jam lutur shumë

09/06/2020

Mbrëmjen e djeshme i ftuar tek emisionin “Në kurthin e Piter Panit”, ministri i Turzimit Blendi Klosi është intervistuar nga fëmijët e tij. Aroni dhe ... Read More

Moderatorja e përlotur rrëfen momentin e tmerrshëm: Jam sulmuar fizikisht, kam qënë nën kërcënimin e një thike

08/06/2020

Moderatorja Fjoralba Ponari teksa ishte e ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin ‘Wake Up’ ka rrëfyer një ndër momentet më të frikshme që ka përjetuar ... Read More

Aktori i njohur habit me deklaratën: Desh më hoqën nga ‘Portokallia’

01/06/2020

Aktori i humorit Rezart Veleshnja i ftuar në emisionin ‘E Diell’ tregoi më shumë detaje rreth jetës private po ashtu dhe asaj profesionale. Teksa foli ... Read More

“VIP-at përveç kokainës , çfarë nuk pinë në Bllok”, Gracion sqaron deklaratën e bujshme: Dihet se kur njerëzit dalin pinë

23/05/2020

Balerini i njohur Graciano Tagani i ftuar në emisionin “Rudina” sqaroi deklaratën e bujshme të dhënë ditë më parë, ku gjatë një interviste u shpreh ... Read More

Alesia Bami i kthehet Xhensila Peres: Kush je ti? Do me…

22/05/2020

Gjatë  intervistës  për emisionin ‘Mes Yjesh’ ish-banorja e Big Brother, Xhensila Pere u shpreh se moderatorja Alesia Bami është e bukur, mirëpo nuk është e ... Read More