Tag: emocionale

Bajame dhe Hurma Arabie – Formula perfekte për gjumë të qetë

28/06/2020

Ekspertët rekomandojnë konsumin e rregullt të arrorëve të ndryshëm për të zbutur shqetësimet emocionale gjatë pandemisë por edhe për të përmirësuar humorin Sipas tyre, njerëzit ... Read More

Këto janë shenjat që tregojnë se më në fund e keni harruar ish-partnerin

27/08/2019

Këto faza siç u cek edhe më lartë janë të dhimbshme dhe emocionale. Megjithatë, ndjenja e lirisë nuk mundet të përshkruhet me djalë kur ju ... Read More

Reperi i njohur publikon videon emocionale nga takimi me babanë e tij pas 23 vitesh

27/04/2019

Reperi i njohur publikon videon emocionale nga takimi me babanë e tij pas 23 vitesh Synimi i Offset ishte i qartë dëshironte takimin me babanë ... Read More

Munishi: FFK duhet ta kuptojë gjendjen emocionale të Gramoz Vokrrit pas vdekjes së babait

12/03/2019

Trajneri i futbollit, Ismet Munishi ka thënë se FFK duhet të kuptojë gjendjen emocionale të Gramoz Vokrrit, pas vdekjes së babait. Munishi në emisionin “Dueli ... Read More

Mel B kritikon performancën e Gagës e Copperit në Oscar

26/02/2019

Bradley Cooper dhe Lady Gaga u shfaqën në Oscar dhe kënaqën botën me performancën emocionale të këngës “Shallow”. Megjithëse morën shumë lëvdata, kishte edhe ata ... Read More

Këto janë gjashtë shenjat e horoskopit me inteligjencë emocionale

21/02/2019

Një nga cilësitë më të mira që mund të ketë dikush është inteligjenca emocionale. Është thelbësore për suksesin e marrëdhënieve personale dhe profesionale Dhe në ... Read More

Pesëmbëdhjetë aktore që sakrifikuan bukurinë e tyre për role filmi

09/02/2019

Për të krijuar një lidhje të fortë fizike dhe emocionale me karakterin që ata po portretizojnë, disa nga aktoret më të famshme dhe më të ... Read More

Shqipëria në depresion, 70% e të rriturve kanë përjetuar sëmundjen

28/01/2019

Depresioni është një gjendje komplekse mendore dhe emocionale, e lidhur zakonisht me të qenët i trishtuar, humor të keq që ndikon negativisht tek produktiviteti mendor ... Read More