Tag: emocione

Horoskopi ditor, e enjte 25 qershor 2020

25/06/2020

Dashi Do e shijoni ne pafundësi sot ëmbëlsinë e jetës suaj ne çift dhe do përjetoni emocione dhe kënaqësi pa fund. Do ndiheni me te ... Read More

Horoskopi ditor, e diel 29 mars 2020

29/03/2020

DashiDo jeni mendje hapur gjate kësaj dite dhe do pranoni te provoni emocione te reja ne çift. Gjithçka pritet te shkoje me se miri. Edhe ... Read More

Kampionatet mbyllen në 15 korrik, Kupat e Europës luhen në verë

26/03/2020

Këtë vit parashikohet një verë e nxehtë e mbushur me emocione dhe futboll.Edhe pse është diskutuar për përfundimin e parakohshëm të pjesës më të madhe ... Read More

Pishina e parë në botë me pamje 360 shkallë

09/06/2019

Për notarët që kërkojnë emocione, mundësia për të marrë një rënie vdekjeprurëse mund të mos jetë shumë larg. Planet për të ndërtuar një pishinë me ... Read More

Me lot në sy, De Jong flet pas eliminimit nga Tottenham Hotspur

09/05/2019

10:26 | 9 Maj 2019 10:26 | 9 Maj 2019 Frenkie de Jong me plot emocione ka shpjeguar humbjen nga Tottenham Hotspur. Frenkie de Jong ... Read More

Pak muaj më parë i shpëtoi shërbimit ushtarak, tani do të luajë në finale me Tottenham

09/05/2019

23:50 | 8 Maj 2019 23:50 | 8 Maj 2019 Historia e Son Heung-Min është një nga ato historitë që dhurojnë emocione të papërshkrueshme. 27 ... Read More

Brovina: Rreth një mijë raste të dhunuara gjatë luftës i kam ruajtur, duhet të flasim më shumë për këto viktima (Video)

20/04/2019

Duke kujtuar rrëfimet e grave të dhunuara gjatë luftës, me emocione të shumta, nis rrëfimin e saj. Ndonëse lotët i mbanë dhe nuk i shfaq, ... Read More

Shënohen tetë gola, por përfundon pa fitues spektakli mes Villarrealit dhe Barcës

02/04/2019

23:23 | 04/02/2019 Ka përfunduar pa fitues por me shumë emocione dhe spektakël ndeshja mes Villarrealit dhe Barcelonës. Ndeshja e zhvilluar në ‘El Madrigal’ ka ... Read More

Në lagjen Bardhi të Bllacës, as këtë vit nuk do të dëgjohet zilja e shkollës

02/09/2018

2 September 2018 / 13:32 Çdo vit i ri shkollor sjell gëzim dhe emocione për çdo nxënës veçmas. Mirëpo, rreth 50 nxënës të lagjes Bardhi ... Read More