Tag: ëndërron

Ylli i futbollit ëndërron të luajë me Ronaldon te Juventusi

23/05/2019

14:39 | 23 Maj 2019 14:39 | 23 Maj 2019 Gonzalo Higuain raportohet se ëndërron t’i bashkohet Cristiano Ronaldos dhe Maurizio Sarrit te Juventus në ... Read More

Trajneri shqiptar: Ëndërroj që Shqipëria të luajë si Kosova

26/03/2019

Trajneri dhe analisti i futbollit nga Shkodra, Astrit Hafizi, ka thënë se e ëndërron ditën kur Kombëtarja e Shqipërisë do të luajë në nivelin e ... Read More

Kjo do të jetë paga e Mbappes në Real Madrid, nëse transferohet këtë verë

24/03/2019

Kylian Mbappe është ylli që Florentino Perezi ëndërron ta blejë në verë, por presidenti i Real Madridit duhet të përpiqet fort për t’i siguruar shërbimet ... Read More

E papritur nga Granit Xhaka, paralajmëron largimin nga Arsenali

23/03/2019

Granit Xhaka, 26-vjeçar, ëndërron ta veshë fanellën e një tjetër klubi të madh para se t’i japë fund karrierës.Kështu ka lënë të kuptohet vet shqiptari ... Read More

Konsumimi i shejkut me proteina para gjumit mund të jetë sekreti për muskuj më të mëdhenj

08/03/2019

Rritja e muskujve gjatë kohës kur flini padyshim se është diçka që e ëndërron secili. Por, me hulumtimet e reja që pohojnë se konsumimi i ... Read More

Nëse Milani e arrin Ligën e Kampionëve, dhurata do të jetë Federico Chiesa

07/03/2019

12 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Milani aktualisht ndodhet në vendin e tretë në kampionat dhe ëndërron të rikthehet në Ligën e Kampionëve. ... Read More