Tag: Ëngjëllusha

Destinacioni i radhës i Engjit, ndodhet në një vend me pamje përrallore

17/06/2019

14:24 | 17 Qershor 2019 14:24 | 17 Qershor 2019 Engjëllusha Salihu ka ndërruar destinacion. Këngëtarja shqiptare, Engjëllusha Salihu e njohur shkurt si Engji, përveç ... Read More

Engjëllusha Salihu sjell këngën e re “Fejesa”

17/04/2019

Engjëllusha Salihu ka sjell këngën e re. Këngëtarja shqiptare njëherëshit edhe vajza e Shyhrete Behlulit, Engji ka publikuar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. “Fejesa”, ... Read More

“Fejesa”, së shpejti vjen nga Engji

15/04/2019

Engjëllusha Salihu ka njoftuar fansat se po vjen me këngë të re. Engjëllusha Salihu përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar një këngë të re, shkruan lajmi.net. ... Read More

Shyhrete Behluli me Engjin, më elegante se kurrë në imazhin e fundit 

07/04/2019

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engji duken shumë elegante. Këngëtarja Engjëllusha Salihu e ka publikuar një foto të re në të cilën shihet pranë ... Read More

Engjëllusha Salihu nis xhirimet e klipit të ri

04/04/2019

Engjëllusha Salihu ka nisur xhirimet e klipit të ri. Këtë e bëri të ditur përmes një postimi të publikuar në llogarinë e saj personale, Instagram, ... Read More