Tag: enjtes

Sa romantike! Moderatori shqiptar ulet në gjunjë dhe i propozon partneres ‘live’ në emision

11/01/2020

Natën e së enjtes, në “Këndo këngën time” rezervoi shumë surpriza. Moderatori i emisionit, Ardit Roshi, i ka propozuar ‘live’ për martesë partneres së tij, ... Read More

Gjendet çifti i turistëve belg në Himarë

19/04/2019

Gjendet çifti i turistëve nga Belgjika që kishte humbur kontaktet mbrëmjen e së enjtes në malet e Llogarasë në Vlorë. Policia e Shqipërisë ka konfirmuar ... Read More

Shpërthim tritoli në Vlorë

11/04/2019

Një shpërthim me tritol ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së enjtes në qytetin e Vlorës. Sipas njoftimit të policisë, ngjarja ka ... Read More

Tre të arrestuar për “rrëmbim, detyrim, lëndim i lehtë trupor”

01/03/2019

Në orët e pasdites të enjtes nga hetuesit e krimeve të rënda të Sektorit të Hetimeve Rajonale në Mitrovicë, në bashkëpunim me njësitet policore të ... Read More

Rama kapet keq me deputetin e PD-së, gjesti që bënë kryeministri është i çuditshëm (Video)

31/01/2019

Seanca e së enjtes e Kuvendit të Shqiperisë është dominuar nga debate të ashpra, ku nuk kanë munguar edhe notat e humorit, apo ironisë. Gjatë ... Read More

Edi Rama, Sali Berishës: Gruas time i ha ato që nuk thuhen (Video)

31/01/2019

Përplasje të ashpra në Kuvend e Shqipërisë ka ndodhur gjatë seancës të së enjtes ndërmjet Edi Ramës dhe Sali Berishës. Ish-kryeministri Salio Berisha ka akuzuar ... Read More

Nimic, letër palëve rreth (mos)marrëveshjet

10/04/2018

10 April 2018 / 15:32 Derisa Shkupi e Athina po përgatiten për takimin e së enjtes të dy ministrave të jashtëm Dimitrov e Kocijas në ... Read More