Tag: episodin

Rekord shikueshmërie për premierën e “Game of Thrones”

16/04/2019

"Game of Thrones" ka arritur sukses të ri në episodin e parë të sezonit të tetë. HBO tha se “Game of Thrones” gjatë kohës që ... Read More

Këtu mund ta shihni episodin e parë të sezonit të ri të “Game of Thrones”

15/04/2019

Këtu mund ta shihni episodin e parë të sezonit të ri të “Game of Thrones” Për të gjithë ata që e kanë humbur episodin e ... Read More

Nicki Minaj lanson remiksin e “Going Bad” nga Meek Mill dhe Drake

03/02/2019

Nicki Minaj është rikthyer në Queen Radio dhe me vete ka sjellë ca befasi. Në episodin e aprë të vitit 2019, mbretëresha lansoi dy interpretime ... Read More