Tag: Eredivisie

Formacioni më i mirë në Eredivisie në gjysmën e parë të sezonit 2018/19, nuk mungon Arbër Zeneli

02/01/2019

Sezoni 2018/19 në Eredivisie filloi me mjaft konkurrencë, por nuk kaloi shumë dhe PSV e Ajaxi u shkëputën dhe përfunduan gjysmën e parë të sezonit ... Read More