Tag: Ermal

“Sa ishte Berisha këndoje në mitingje”/ Fansat i kthehen Ermal Mamaqit: Thuaj ndonjë fjalë për Teatrin

18/05/2020

Ermal Mamaqi njihet si një nga personazhet që më së shumti poston video dhe foto funny në rrjetet sociale. Atë ka bërë edhe ditën e ... Read More

“Mos lexoni romane”, botuesja Arlinda Dudaj i kthehet Ermal Mamaqit: Nuk mund ta besoja se mund ta kishe thënë me të vërtetë, e ke nga lodhja në karantinë

22/04/2020

Ermal Mamaqi vetëm pak ditë më parë postoi një video, ku këshilloi qytetarët se sit ë përmirësojnë veten gjatë këtyre ditëve në karantinë. Një ndër ... Read More

Anët pozitive të izolimit/ Ermal Fejzullahu tregon nga çfarë ka hequr dorë: Po ndihem më i shëndetshëm

06/04/2020

Këngëtari i dashur për publikun, Ermal Fejzullahu në një lidhje direkte në emisionin ‘E diell’ tregoi për jetën në izolim dhe anën pozitive të këtyre ... Read More

“Për ata që më thonë nuk e rruan fare”, Ermal Mamaqi u përgjigjet ndjekësve të tij, qethet live

04/04/2020

Ermal Mamaqi ka qënë aktiv edhe gjatë këtyre ditëve në Instagram, ku nga izolimi ndan video apo momente nga përditshmëria e tij. Së fundmi, në ... Read More

‘Ai më thotë mos dil nga shtëpia, por këtu problem është pleqëria’, Ermal Mamaqi i dedikoi këngë mjekut infeksionist, reagon Pipero

01/04/2020

Aktori i humorit Ermal Mamaqi i ka dedikuar një këngë mjekut infeksionist Pëllum Piperos, I cili së bashku me kolëgët e tij ndodhen në vijën ... Read More

“Mos më gjykoni por unë e kam shijuar shumë këtë kohë”, mesazhi i Ermal Mamaqit nga izolimi

17/03/2020

Ermal Mamaqi përmes një postimi në rrjetin social “Instagram” , ka dhënë një mesazh mbi situatën që po kalon vendi ynë e shumë shtete të ... Read More

Së shpejti dasëm, Rezarta Shkurta jep lajmin e bukur dhe tregon unazën e propozimit

03/02/2020

Rezarta Shkurta mori propozim të dytë për martesë nga bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha, teksa ndodhin me pushime në Dubai, një vit më parë. Ditën ... Read More

Ermal Mamaqi ‘heq’ dorë nga televizioni: Personazhi im u konsumua

31/01/2020

Ermal Mamaqi i ftuar në emisionin “Soiree” ka rrëfyer edhe planet e tij për të ardhmen, dhe rikthimin në botën e televizionit. Aktori i humorit ... Read More

“Nuk e bëra për të ç’nderuar tropojanët”, Mamaqi sqaron “lajmet dashakeqe” për mesazhin e filmit “I love Tropoja”

30/01/2020

Mbrëmjen e kaluar, u mbajt premiera e filmit “I love Tropoja”, të Ermal Mamaqit, në Pallatin e Kongreseve. Eventi në fjalë bloshi 5 mijë persona, ... Read More

“As unë nuk i dua hiç brekët”/ Zbulohen batutat e Ramës tek filmi i Ermal Mamaqit

30/01/2020

Mbrëmjen e djeshme ishte premiera e filmit të Ermal Mamaqit, “I love Tropoja”. Ashtu si dihet tanimë edhe kryeministri është në kastën e aktorëve.  Pas ... Read More

Ermal Mamaqi heq dorë nga ekrani: Personazhi im u konsumua

30/01/2020

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soiree”. Duke zbuluar detaje nga filmi më “I Love Tropoja”, Ermali duket se ka ... Read More

Nuk ishte e pranishme në premierën e filmit “I love Tropoja”, Ermal Mamaqi ka një mesazh për Elvanën

29/01/2020

Në Pallatin e Kongreseve, po mbahet premiera e filmit të titulluar “I love Tropoja”, të Ermal Mamaqit. Në eventin e shumëpritur janë të pranishëm personazhe të ... Read More