Tag: ësht

“Kam thyer shumë zemra vajzash”, aktorja pranon publikisht lidhjen me futbollistin shqiptar

21/04/2020

Aktorja Ana Lika prej kohësh ësht ëpërfolur për lidhjen me futbollistin shqiptar Amir Rrahmani. Ai është 26 vjeç dhe luan me ekipin Kombëtar të Kosovës ... Read More

Sulm fizik në Skenderaj, lëndohet një person

25/05/2019

Një person ësht sulmuar fizikisht nga tre persona të tjerë,  të cilët i kanë shkaktuar frakturë në gisht dhe e kanë kanosur me armë. Sipas ... Read More