Tag: estradës

Kida tregon këmbët seksi duke marrë rreze dielli në pushime

30/05/2019

12:59 | 05/30/2019 Kida i ka treguar këmbët seksi. Kida, ashtu si edhe shumë kolege të saj të estradës, është shumë e angazhuar gjatë sezonës ... Read More

Young Zerka ia uron vetes ditëlindjen me këtë foto të çuditshme

01/05/2019

Young Zerka feston sot ditëlindjen e tij. Young Zerka një nga artistët më unik të estradës për nga stili i këndimit ‘regge rap’ sot feston ... Read More

S4MM e quan ‘legjendë’ reperin e njohur shqiptar

15/04/2019

S4MM ka treguar se kë prej reperëve të estradës sonë e vlerëson më shumë për muzikën që bën. S4MM është ndër artistt më të pëlqeyer ... Read More

Kështu po duken emrat e njohur të estradës në ahengun familjar të Remzie Osmanit 

07/04/2019

Kështu po duken emrat e njohur të estradës në ahengun familjar të Remzie Osmanit  Remzie Osmani ka mbledhur kolegë nga estrada për t'iu bashkuar ahengut ... Read More

Me cilën vajzë të estradës ka pasur lidhje? Afrim Muqiqi me përgjigje epike

03/04/2019

Afrim Muqiqi ka dhënë përgjigje epike kur u pyet se me kë prej vajzave të estradës ka pasur lidhje. Këngëtari Afrim Muqiqi së fundmi ka ... Read More

Diellza Kolgeci publikon foton e ultrazërit të vajzës, jep edhe detaje tjera për të

26/03/2019

Shpeshherë yjet e estradës e teprojnë me ekspozimin e tepërt të fëmijëve në rrjete sociale.Një gjë të tillë, ende pa sjellë në jetë fëmijën e ... Read More

Era Istrefi: Nesër përfundojnë xhirimet e videokëngës së parë me Norën

12/03/2019

Era dhe Nora Istrefi ka vite që janë pjesë e estradës muzikore shqiptare. Megjithatë dyshja nuk kanë pasur ndonjë bashkëpunim sa i përket ndonjë projekti ... Read More

Diana Avdiu: Muzika “kqyret” nuk “ngohet”

06/03/2019

Modelja Diana Avdiu ka thumbuar shumicën e estradës shqiptare në paraqitjen më të fundit televizive. Në emisionin “NIN” në Klan Kosova, bukuroshja që gjithmonë qndron ... Read More

Era Istrefi shfaqet joshëse në setin e sesionit të ri

03/03/2019

Këngëtarja Era Istrefi është shfaqur tejet atraktive në setin e ri fotografik. Bukuroshja e estradës që arriti të ketë suksesndërkombëtar i ka lënë pak vend ... Read More

I jepet lamtumira e fundit doajenit të gazetarisë, Hivzi Krasniqit

16/02/2019

Qindra qytetarë, njerëz të medies, pjesëtarë të estradës kosovare, përfaqësues të komunitetit sportive, bashkëpunëtorë e miq i dhanë lamtumirën e fundit, në varrezat e qytetit ... Read More

Greta Koçi finalizon projektin e ri, sekuencat e para i solli në rrjetet sociale

01/02/2019

Edhe një këngë e re pritet që t’i bashkohet gjatë ditës së nesërme estradës muzikore shqiptare. Greta Koçi kishte paralajmëruar para një muaje se do ... Read More

Mozzik dhe Loredana Zefi vijnë si “Romeo & Juliet”

01/02/2019

Edhe një këngë e re i është bashkuar estradës muzikore shqiptare. Mozzik dhe Loredana Zefi kanëp bashkuar forcat në projektin e ri muzikor që e ... Read More