Tag: eurove

I keni parë në para, por a e dini se ku ndodhen urat që ndodhen të shtypura në to?

21/11/2019

Hollandezi Robin Stam mori si ide në kartmonedhat e eurove urat e shënuara nga bankat evropiane dhe i bëri realitet. “Urat e Evropës’ janë ndërtuar ... Read More

Rakitic lojtar i Interit?

12/05/2019

9:10 | 12 Maj 2019 09:10 | 12 Maj 2019 Inter janë afër mbylljes së marrëveshjes prej 50 milionë eurove me mesfushorin e Barcelonës, Ivan ... Read More

Grabitja në Rinas, kush e vrau Admir Murataj? Ja çfarë thanë efektivët që qëlluan mbi të (Video)

09/05/2019

Vrasja e Admir Murataj në grabitjen e milionave eurove në Aeroportin e Riansit në Shqipëri më 9 prill vazhdon të mbetet ende kemi për publikun. ... Read More

Grabitja në Rinas, Berisha ka një tjetër version për të arrestuarit

23/04/2019

  Pas arrestimit të personit të pestë, i dyshuar si autor për grabitjen e miliona eurove në 9 prill 2019, në aeroportin e Rinasit dhe ... Read More

Identifikohen dy nga autorët e grabitjes në Aeroportin e Rinasit

19/04/2019

Janë identifikuar dy nga autorët e super grabitjes së 5.7 milionë eurove në Aeroportin e Rinasit. Report Tv raporton se dy autorët janë identifikuar dhe ... Read More

Grabitja në Aeroportin e Rinasit, përfundon ekspertiza e veturës së të djegur

15/04/2019

Vetura e djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit, i është nënshtruar ekspertizës në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. ... Read More

Ndalohet një ish-polic për grabitjen në Rinas

12/04/2019

Një ish-polic po hetohet pasi dyshohet se ka lidhje me grabitjen e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit. Ai është i identifikuar me inicialet A. ... Read More

Policia dënon shoferin me 100 euro, në targa kishte të zbehur shkurtesën MK

11/04/2019

Alsat 2019-04-11T12:45:03+02:00 Një qytetar i Manastirit duhet të paguajë një gjobë prej 100 eurove, për shkak se policia ka konstatuar se targat e regjistrimit të ... Read More

Me mjekër dhe me maskë silikoni në kokë – publikohen të dhëna për të vrarin gjatë vjedhjes së miliona eurove në aeroportin e Tiranës (Foto)

09/04/2019

Grabitësi i vrarë ditën e sotme pas vjedhjes së miliona eurove në aeroportin e Rinasit, dyshohet të ketë pasur maskë silikoni në kokë, që dukej ... Read More

Reali ofron 110 milionë euro për Rashfordin

31/01/2019

Real Madrid planifikon një ofertë prej 110 milionë eurove për sulmuesin e Manchester Unitedit, Marcus Rashford. The Sun shkruan sot se sulmuesi po vazhdon të ... Read More

Banka Botërore, kredi për rrugën në Kriva Pallankë

20/09/2018

20 Shtator 2018 / 15:22 Me kredi prej 10 milion eurove nga Banka Evropiane për rindërtim dhe zhvillim, do të rindërtohet rruga nga Kriva Pallanka ... Read More

Huamarrja e re e qeverisë, 36.6 milion euro

07/08/2018

7 August 2018 / 16:42 Në vend të 32.5 milion eurove të planifikuara, qeveria sot mori borxh plus 4 milion euro, ose 36.6 milion euro. ... Read More