Tag: Falcao

ZYRTARE: Falcao nënshkruan me Galatasaray

02/09/2019

22:34 | 09/02/2019 Radamel Falcao është bërë me skuadër të re. Ylli kolumbian i futbollit, Radamel Falcao, ka gjetur skuadër të re, vetëm pak orë ... Read More

Falcao: Pas pensionimit nga futbolli, karrierën do ta vazhdoj në bejsboll

13/03/2019

Radamel Falcao ishte një kohë një ndër sulmuesit më të mirë në Evropë dhe më gjerësisht. Tashmë lojtar pothuajse i harruar, kolumbiani po kalon nëpër ... Read More