Tag: Familjen

Publikohen pamje nga festa e ditëlindjes së djalit të Dautit

23/10/2020

Pamje nga festa e ditëlindjes së djalit të Dautit. Dje ishte një ditë feste në familjen e Daut Haradinaj. Kjo sepse djali i deputetit të ... Read More

Big Basta rrëfen pengesat e mëdha të familjes së tij: Djajtë donin të na digjnin

10/10/2020

Reperi i njohur, Big Basta ka ndarë së fundmi një moment me familjen e tij, teksa rrëfen se ndihet i lumtur për vendimet që ka ... Read More

Reperi shqiptar në zi, humb të atin prej koronavirusit

26/09/2020

Zi në familjen e reperit shqiptar Elinel. Ai ka humbur babanë e tij. Lajmin e dha vetë reperi, emri i të cilit është Granit Bajraktari, ... Read More

Festë në familjen Fejzullahu, urimi i ëmbël i babi Ermalit për Anën

25/09/2020

Sot është një ditë e veçantë në familjen Fejzullahu, pasi një vit më parë, këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana, u ... Read More

“Lamtumirë xhaxh!” Getoar Selimi humb njeriun e shtrenjtë të familjes

23/09/2020

Ditë zie në familjen Selimi. Reperi i njohur, Getoar Selimi ka humbur një ndër njerëzit e tij më të shtrenjtë. Xhaxhai i tij është ndarë ... Read More

E bija mbush 1 vjeçe, ish-deputeti shqiptar i organizon festën speciale

27/08/2020

Festë në familjen e ish-deputetit Brahimllari. Vajza e tij Siar ka mbushur 1 vjeç, e në këtë ditë të veçantë i ati i ka organizuar ... Read More

Indrit Çullhaj: Jeta e një kampioni me 76 medalje

27/06/2020

Sportisti 22-vjeçar nga Tirana, Indrit Cullhaj, ka bërë krenarë së pari veten, familjen dhe sigurisht të gjithë shqiptarët me çmimet dhe medaljet e shumta të ... Read More

Arsyeja e çuditshme pse duhet të kërkosh në restorant një filxhan me ujë të nxehtë

17/06/2020

Të shkosh në një restorant për drekë me shoqërinë ose me familjen është një zgjedhje e zakonshme e fundjavës që të gjithë e duan. Me ... Read More

Rita Ora në zi, humb njeriun e dashur të familjes

11/06/2020

Zi në familjen e Rita Orës. Gjyshja e saj ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm dhe padyshim ky lajm i trishtë i ka shokuar të ... Read More

Lyrical Son rrëfen momentin e vështirë: Mjekët i sugjeruan bashkëshortes të abortonte

23/04/2020

Reperi Lyrical Son, së fundmi ka treguar se si po e kalon kohën në karantinë së bashku me familjen e tij.  Gjatë një lidhje direkte ... Read More

Video/ Bes Kallaku ia merr këngës për koronavirusi: Aj aj aj aj shqiptari jon, nuk ka virus që na shkatërron

15/03/2020

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku i cili ndodhet i izoluar në shtëpi së bashku me familjen si rrjedhojë e masave të ndërmarra për ... Read More

Festoi me Ngo fitoren ndaj Kukësit, Greg Rama me shallin e Tiranës në tribunën VIP

28/02/2020

Tashmë nuk është një sekret: në familjen Rama ka një derbi, ai ndërmjet Olsi Ramës, drejtorit të Partizanit, dhe nipit të tij, Greg Ramës, që ... Read More