Tag: fanellat

Eintracht Frankfurt zbulon fanellat e reja, janë prej më të bukurave në treg

30/06/2019

14:28 | 06/30/2019 Skuadra gjermane, Eintracht Frankfurt, ka zbuluar fanellat e reja për edicionin 2019/2020. Frankfurt që sezonin e kaluar e pati të jashtëzakonshëm, duke ... Read More

Fanellat e reja të Chelseat po krahasohen me ulëset e autobusit

02/05/2019

Chelsea ka prezantuar fanellat për sezonin 2019/2020. ‘Blutë e Londrës’ kanë prezantuar fanellat e reja që do t’i veshin në sezoni e ardhshëm. Fanellat e ... Read More

Fanellat e veçanta të Barcelonës për sezonin e ardhshëm

01/05/2019

Fanellat e Barcelonës për sezonin 2019/2020 do jenë tejet ndryshe nga hera e fundit. Siç e dimë, ngjyrat tradicionale të Barçës janë të kuqe dhe ... Read More

Adidas po rikthen fanellat e ‘vjetra’ të Arsenal, inspiruar nga sezoni 1988/89

28/04/2019

Adidas po rikthen fanellat e ‘vjetra’ të Arsenal, inspiruar nga sezoni 1988/89 Brendi i njohur botëror, Adidas, është duke menduar që të rikthejë fanellat e ... Read More

Milan zbulon fanellat e reja për edicionin e ardhshëm

26/04/2019

Skuadra italiane, Milan, ka zbuluar fanellat e reja për edicionin e ardhshëm në Serie A. ‘Rossonerët’ janë kthyer në stilin klasik të fanellave duke sjellë ... Read More

Zbulohen fanellat e Chelseas për sezonin e ri

25/04/2019

Klubet e mëdha evropiane kanë filluar t’i zbulojnë fanellat për sezonin e ri. Në mesin e klubeve që deri më tani i është zbuluar fanella, ... Read More

Zbulohet fanella e Juventusit për sezonin e ri, ndryshime të mëdha

24/04/2019

Klubet e mëdha evropiane në futboll kanë filluar të bëhen gati për fanellat e sezonit të ri. Kanë mbetur dhe pak xhiro deri në fund ... Read More

Figo: Ja pse e lash Realin për Interin

13/04/2019

Luis Figo ka pasur një karrierë të pasur si futbollist. Duke veshur fanellat e Sporting, Barcelonës, Real Madridit dhe Interi, ish reprezentuesi portugez cilësohet në ... Read More

Kupa e Amerikës: Brazili prezanton fanellat speciale

10/04/2019

Kombëtarja e Brazilit ka prezantuar fanellat e dyta që do t’i përdorë në Kupën e Amerikës. Kupa e Amerikës këtë vit mbahet në Brazil, dhe ... Read More

E gjithë karriera e Nistelrooy në një fanellë  

31/01/2019

Ruud van Nistelrooy ka marr një fanellë futbolli ku janë paraqitur të gjitha fanellat ku ka luajtur ai si futbollist gjatë karrierës së tij të ... Read More