Tag: fansat

“Kë imitoj unë, largohet nga politika”/ Delinda Disha “parashikon” se Rama do t’i humbas zgjedhjet

08/10/2020

Delinda Disha ka ndarë me fansat e saj në Instagram një pyetësor, ku nuk kanë munguar as pyetjet rreth politikës. Në përgjigjen e saj, duket ... Read More

Klaudia Pepa provon aktrimin, balerina zbulon filmin ku do të marrë pjesë

18/08/2020

Klaudia Pepa prej disa kohësh ka ndarë me fansat lajmet për projekte të reja, por pa zbuluar asgjë konkrete për çfarë bëhej fjalë.Vetëm pak orë ... Read More

Foto me barkun e rrumbullakosur, Nicki Minaj është në pritje të ëmbël

20/07/2020

Nicki Minaj është në pritje të ëmbël… Fansat e reperes kanë spekuluar me muaj të tërë nëse Minaj ka qenë shtatzënë, sidomos pasi ajo tregoi ... Read More

Për ata që flejnë gjatë ditës, ka një lajm të mirë

05/07/2020

Për të gjithë fansat e gjumit të ditës, ka një lajm të mirë. Të dremisësh në drekë një ose dy herë gjatë javës ul rrezikun ... Read More

“E mirë, po jo engjëll”, Anxhela Hadërgjonaj ngre temperaturat me imazhe provokuese

13/03/2020

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Anxhelina Hadërgjonaj, është shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Shpesh, ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe ... Read More

 “Të dua”, “Unë jam bosi”/ Rudina Dembacaj tregon bisedën në WhatsApp me Mark Frrokun

23/01/2020

Pasi zyrtarizoi lidhjen me Mark Frrokun, Rudina tashmë ndan me fansat jo vetëm fotot romantike të te dyve, por edhe biseda që çifti bën. Në ... Read More

Tayna dhe Mozzik kanë gati `Megahit-in´, zbulohet titulli i këngës

14/01/2020

Reperi i njohur Mozzik dhe Tayna kanë ngjallur prej kohësh dyshime tek fansat e tyre për një projekt muzikor, i cili do e bënte bashkë ... Read More

Rita bën thirrje për të ndihmuar Australinë

06/01/2020

8:23 | 6 Janar 2020 08:23 | 6 Janar 2020 Rita Ora, ka ftuar fansat për të ndihmuar Australinë pas zjarreve që e kanë kapluar ... Read More

GTA 6, lajm i mirë për fansat e kësaj loje

03/11/2019

Fansat e GTA 6 kanë marrë një lajm të mirë pasi që pronarët e kësaj loje elektronike kanë bërë një postim ku kanë ftuar lojtar ... Read More

Morena merr vendim të papritur që nuk do iu pëlqejë aspak fansave të saj

25/10/2019

17:01 | 10/25/2019 Morena Taraku ka marrë një vendim që askush nga fansat e saj nuk e priste. Morena Taraku ditë më parë ka publikuar ... Read More

Getinjo publikon foto me dy femra të gjysmë të zhveshura në dhomën e hotelit

19/09/2019

19:28 | 09/19/2019 Getinjo ka habitur fansat me veprimin e fundit. Getinjo ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet i ... Read More

Fifi me befasi për fansat e saj

30/05/2019

18:44 | 30 Maj 2019 18:44 | 30 Maj 2019 Fifi ka zbuluar befasinë për fansat e saj. Fifi përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar projektin ... Read More