Tag: fatin

Bashkojini pëllëmbët, mësojeni sa fat keni në dashuri

08/09/2019

Duart mund të tregojnë më shumë për fatin tuaj në dashuri. Në fakt “pronari” i duarve mund të mos na japë shumë informacione, por duart ... Read More

Papagalli më i madh në tokë, peshon sa një fëmijë

10/08/2019

E megjithatë askush nuk e ka fatin që ta shoh përballë, pasi ai jetoi rreth 20 milion vjet më parë në atë që tani është ... Read More

Bisedimet për fatin e PSP-së, në qorrsokak

18/04/2019

Alsat 2019-04-18T15:46:42+02:00 Nuk ka lëvizje në negociatat për fatin e PSP-së. Pushteti dhe opozita janë ende pa një marrëveshje dhe nuk i kanë tejkaluar dallimet ... Read More

Nusja më seksi e këtij stinori

01/04/2019

Oriola Marashi ka vendosur që të mos provojë fare fatin që të këndojë.Edhe pse tentoi t’i hyjë muzikës, kjo e fundit po vazhdon të mbetet ... Read More

Dosja voluminoze e Saimir Tahirit me karrocë në gjykatë (Foto)

26/03/2019

Ndërsa Prokuroria e Krimeve të Rënda pritet të vendosë më në fund mbi fatin e procedimit penal të nisur ndaj ish ministrit të Brendshëm, Saimir ... Read More

Bashkoni pëllëmbët dhe vini re disa detaje interesante

20/03/2019

Duart mund të tregojnë më shumë për fatin tuaj në dashuri. Në fakt “pronari” i duarve mund të mos na japë shumë informacione, por duart ... Read More

Partitë parlamentare pro konsensusit për fatin e PSP-së

06/03/2019

6 Mars 2019 / 11:42 Partitë parlamentare shprehen pro konsensusit për fatin e PSP. BDI përkrah takimin e liderëve por mbi gjitha i kushton rëndësi ... Read More

PSP-ja do të bëhet pjesë e Prokurorisë Publike

22/02/2019

22 Shkurt 2019 / 15:27 Sublimimi i dy teksteve ligjore e përcaktoi fatin e Prokurorisë Speciale, i cili do të jetë organ i pavarur në ... Read More

200 familje mbahen peng nga ISIS në bastionin e fundit të kontrolluar prej tyre

20/02/2019

20 Shkurt 2019 / 13:01 OKB ka shprehur shqetësimin për fatin e rreth 200 familjeve që thuhet se janë bllokuar në bastionin e fundit të ... Read More

Samsung sjell laptopin e ri të lojërave, Notebook Odyssey

07/01/2019

Pothuajse çdo krijues i kompjuterit ka provuar fatin e tyre në laptopët e lojrave, por ajo që është e habitshme për Samsung është se kurrë ... Read More