Tag: fatmirësisht

Fitoi luftën me COVID-19, Florjan Binaj tregon për gjykimet e njerëzve: Më rrinë larg mua dhe familjarëve

06/08/2020

Aktori i humorit Florjan Binaj u infektua me COVID-19 një muaj më parë dhe fatmirësisht arriti ta fitojë luftën me virusin. Mirëpo duket se periudha ... Read More

VIDEO/ Incidenti me fugonin që udhëtonin, merr flakë Ermal Mamaqi

31/07/2020

Panik në Valbonë! Një fugon ka marrë flakë rrugës për në Valbonë, por fatmirësisht personat të cilët po udhëtonin kanë shpëtuar mrekullisht. Ermal Mamaqi, Mirela ... Read More

Incidenti me fugonin që udhëtonin/ Merr flakë Ermal Mamaqi

31/07/2020

Panik në Valbonë! Një fugon ka marrë flakë rrugës për në Valbonë, por fatmirësisht personat të cilët po udhëtonin kanë shpëtuar mrekullisht. Ermal Mamaqi, Mirela ... Read More

Sjelljet që e rrisin rrezikun e kancerit

17/12/2019

Rreziku I kancerit mund të jetë I frikshëm, mirpo fatmirësisht ekzistojnë disa metoda, me anë të së cilave ne mund ta kontrollojmë apo ta zvogëlojmë ... Read More

Metodat magjike për ta larguar dhimbjen e dhëmbit

07/07/2019

Dhimbjet e dhëmbëve janë të tmerrshme, por fatmirësisht ekzistojnë disa receta të cilat mund t’jua lehtësojnë makthin. Kjo nuk do të thotë se duhet të ... Read More

Ra nga kati i gjashtë, gruaja nga Ferizaj dërgohet në QKUK

25/04/2019

Një grua ka rënë sot nga kati i gjashtë i një ndërtese në Ferizaj, por fatmirësisht ajo ka shpëtuar. Kështu ka bërë të ditur për ... Read More

Si të bllokoni marrjen e mesazheve në Gmail

08/04/2019

Askujt nuk i pëlqen të marrë email ‘spam’, por fatmirësisht platforma e email-it, Google Gmail, ka bërë një punë mjaft të mirë me filtrat e ... Read More

Aksident në Gërçec të Sarajit, lëndohet një fëmijë 7 vjeçar

01/04/2019

Alsat 2019-04-01T11:54:49+02:00 Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në komunën Saraj të Shkupit, por fatmirësisht pa viktima. Sipas policisë, të dielën, më datë 31.03.2019 në ... Read More

Rrëfimi i të mbijetuarit nga Beteja e Jasharajve: Hamza na tha “djem, kujdesuni për veten, luftimet janë të forta!” (Video)

06/03/2019

Ragip Jashari është njëri nga bashkëluftëtarët e momenteve të fundit të Adem Jasharit. Ai fatmirësisht arriti të kalojë rrethimin e forcave serbe në Prekaz dhe ... Read More

Policia tregon detajet e grabitjes së armatosur në Pejë

04/02/2019

Policia e Kosovës ka konfirmuar grabitjen e armatosur e cila ka ndodhur sot në qytetin e Pejës, ku fatmirësisht nuk pati persona të lënduar. Zëdhënësi ... Read More

“Rruga drejt…”, debat për 27 prillin e 2017-ës

26/04/2018

26 April 2018 / 14:53 27 prilli i vitit të kaluar përfundoi fatmirësisht pa viktima, por me shumë pasoja negative. Ziadin Sela, lideri i Aleancës ... Read More