Tag: favorshëm

Horoskopi ditor, e shtunë 16 maj 2020

16/05/2020

Dashi Raporti në çift do jetë mjaft i favorshëm, në sajë të ndikimit të Hënës. Mërkuri dhe Venusi janë mjaft të favorshëm, ndaj mundohuni që ... Read More

Arifaj: S’ka bisedime sekrete me Serbinë, përcaktimi i kufirit sjell vetëm të mira

26/02/2019

Këshilltari i Presidentit të Kosovës, Ardian Arifaj, ka thënë se tash ka një momentum të favorshëm për arritjen e marrëveshjes Kosovë – Serbi. Sipas tij, ... Read More