Tag: fejuara

Afrona me dedikim për Bleron: Së shpejti do të bëhem gruaja jote

22/03/2019

Këngëtari Blero dhe e fejuara e tij, Afrona Dika, së shpejti do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. Duket se sa më shumë që ... Read More

E fejuara e Luke Perryt flet për herë të parë pas vdekjes së aktorit: Jetët tona u prekën nga një njeri i jashtëzakonshëm

10/03/2019

E fejuara e Luke Perryt, Wendy Madison Bauer, e ka thyer heshtjen pas vdekjes së aktorit hollivudian duke thënë se vitet e kaluara me të, ... Read More

Stresi nga burgu me urim romantik për ditëlindjen e së fejuarës, Kejsit

11/02/2019

Gjatë ditës së sotme e fejuara e reperit shqiptar, Stresi, Kejsi ka një arsye më tepër për të qenë e lumtur. Ajo ka filluar të ... Read More

Blero dedikim dashurie Afronës: Që prej momentit që të njoha, e kam ditur që do të jesh gjithmonë e imja

05/02/2019

Këngëtari i njohur Blero, dhe e fejuara e tij, Afrona Dika, kanë festuar sot (e martë) pesëvjetorin e lidhjes. Me këtë rast, Blero ka zgjedhur ... Read More

Vdes babai i të fejuarës së Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez

01/02/2019

E fejuara e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka marrë një lajm të hidhur në aspektin familjar. Sipas raportimeve të mediave të huaja, babai i modeles ... Read More

Blero vazhdon të relaksohet me Afronën në Dubai

08/12/2018

Këngëtari i njohur Blero Muharremi, dhe e fejuara e tij, Afrona Dika, i kanë dhënë së fundmi vetes disa ditë të mira pushimi. Dyshja po ... Read More

E fejuara e Wilder thotë se amerikani nuk e ndjek rregullin për të mos qenë intim para meçeve

02/12/2018

E fejuara e Deontay Wilder, Telli Swift, ka treguar disa fshehtësi nga lidhja e saj me boksierin e njohur amerikan. Ajo thotë se 33-vjeçari nuk ... Read More

Kush është e fejuara e Wilder, Telli Swift – e kaluara e saj, fama dhe fëmijët

02/12/2018

Deontay Wilder nuk është i famshmi i vetëm në familje.E fejuara e tij, Telli Swift, është një yll televiziv dhe shpesh takohet me personalitete të ... Read More

Vizitohet nga i biri dhe e fejuara tij, reagon e gëzuar kur kupton arsye e vizitës (Video)

03/07/2018

Christopher Littman dhe e fejuara tij, kanë shkuar në një fshat të Floridës së Shteteve të Bashkuara, për t’i dhënë një lajm të mirë nënës ... Read More

Blero bëhet edhe ‘kamarier’ për Afronën, tregon kujdes maksimal për të fejuarën në pushime

15/06/2018

Këngëtari i njohur Blero, dhe e fejuara e tij, Afrona Dika janë duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Marok. Ata janë duke qëndruar ... Read More

Sherr me thika në Tiranë, plagoset 27-vjeçari dhe e fejuara e tij

06/05/2018

Një 27-vjeçar dhe e fejuara e tij kanë mbetur të plagosur me thikë pasditen e sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00, në ... Read More

Meghan Markle sërish thyen kodin e veshjes së pallatit mbretëror britanik

25/04/2018

Gjatë vitit të kaluar, ajo ka shkelur papritmas rregullat e rrepta mbretërore të veshjes. E fejuara dhe së shpejti bashkëshortja e Prince Harryt është një ... Read More