Tag: Fejza

Shkurte Fejza në top-formë nga pushimet në Greqi

19/09/2019

22:44 | 09/19/2019 Shkurte Fejza po vazhdon pushimet në Greqi. Shkurte Fejza pas një sezone të stërngarkuar, po shijon pushimet e merituara, shkruan lajmi.net. Ajo ... Read More

Shkurte Fejza publikon këngën “Rrushja”

21/06/2019

16:43 | 06/21/2019 Shkurte Fejza ka lansuar projektin e ri muzikor. Shkurte Fejza ka publikuar këngën e saj më të re, të cilës ia shoqëroi ... Read More

Babë e bijë diplomojnë në të njëjtën ditë, e në të njëjtin fakultet

30/04/2019

Inxhinieri i diplomuar në fushën e bujqësisë, Mehmet Fatih, nga Turqia dhe vajza e tij Fejza Yilldiz, 40-vjeçare, kanë diplomuar në të njëjtën ditë dhe ... Read More

Kështu përgjigjet Shkurte Fejza kur pyetet për Tunën dhe Norën

21/04/2019

Shkurte Fejza ka zgjedhur mes Tunës dhe Norës. Këngëtarja Shkurte Fejza kësaj here ishte pjesë e emisionit “Mirage” por në rubrikën “Kë zgjedh”, shkruan lajmi.net. ... Read More

Shkurte Fejza thotë se Motrat Mustafa janë dueti më i mirë në gjithë shqiptarinë

21/04/2019

Shkurte Fejza thotë se Motrat Mustafa janë dueti më i mirë në gjithë shqiptarinë Shkurte Fejza i vlerëson lart Motrat Mustafa. Shkurte Fejza ishte e ... Read More

E pyesin për Engjin, Shkurte Fejza befason me përgjigjen

20/04/2019

Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli ka një kohë të gjatë që nuk flasin. Shkurta në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, ka zgjedhur në mes ... Read More

E pyesin për Engjin, Shkurte Fejza befason me përgjigjen

20/04/2019

Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli ka një kohë të gjatë që nuk flasin. Shkurta në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, ka zgjedhur në mes ... Read More

Shkurte Fejza vihet në siklet përball kolegëve të estradës

19/04/2019

Shkure Fejza ka qenë protagonistja e kësaj jave në rubrikën "Kë zgjedh" të emisionit "Mirage". Këngëtarja e njohur shqiptare, Shkurte Fejza, ishte e ftuar sonte ... Read More

Shkurte Fejza përgëzon vajzën, Besianën për këngën e re

17/04/2019

Shkurte Fejza është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare. Përveç Gresës edhe vajza tjetër e Shkurtes, Besiana ka bërë debutimin në tregun tonë muzikor, ... Read More

Kjo ishte këshilla në raport me vjehrrën që Shkurte Fejza ia dha Gresës para dasmës

03/04/2019

Kjo ishte këshilla në raport me vjehrrën që Shkurte Fejza ia dha Gresës para dasmës Shkurte Fejza e ka këshilluar Gresën se si të sillet ... Read More

Nezir Fejza: Kam dëshmuar në EULEX se fondi i tre përqindëshit ka grumbulluar deri në një miliardë marka (Video)

03/04/2019

Ish-anëtari i komisionit rajonal në fondin e tre përqindëshit, Nezir Fejza ka thënë se posedon fakte që ky fond ka pasur të hyra në vlerë ... Read More

Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli publikojnë këngën e re “Nana përcjell vajzën”

02/04/2019

Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli publikojnë këngën e re “Nana përcjell vajzën” Shkurte Fejza dhe vajza e saj, Gresa Behluli kanë publikuar projektin e ri ... Read More