Tag: fëmijën

Anila Basha bëhet nënë, vjen në jetë Ari. Ja kë kujton kolegia me emrin e djalit

08/04/2020

Gazetarja e njohur, Anila Basha ka sjellë sot në jetë fëmijën e saj të parë. Djali është i shëndetshëm dhe nëna në gjendje të mirë. ... Read More

Zgjidhet dilema: Ja deri në sa fëmijë mund t’i lindin gratë me prerje cezariane

01/11/2019

Disa gra të shëndetshme zgjedhin të bëjnë lindje me prerje cezariane kur e kanë fëmijën e parë, zakonisht për të shmangur dhimbjet e lindjes ose ... Read More

Apeli i nënës: Kujdes, kjo lule që mbani në shtëpi është vdekjeprurëse

28/10/2019

Pasi i ndodhi fatkeqësia me fëmijën e saj, nëna e djaloshit e shpërndau këtë informacion për të gjithë që të ruajnë fëmijët dhe veten nga ... Read More

Pasi mirëpritën fëmijën e katërt, Kim dhe Kayne darkojnë bashkë në qytet

24/05/2019

23:29 | 24 Maj 2019 23:29 | 24 Maj 2019 Ata së fundi e mirëpritën fëmijën e tyre të katërt. Kim Kardashian dhe Kanye West ... Read More

10 emrat më të përdorur deri më tani për vitin 2019

23/05/2019

Zgjedhja e një emri për fëmijën tuaj mund të jetë një detyrë shumë e vështirë. Disa zgjedhin një emër tradicional ose modern, disa të tjerë ... Read More

Kim Kardashian dhe Kanye West bëhen prindër për herë të katërt

10/05/2019

19:03 | 10 Maj 2019 19:03 | 10 Maj 2019 Kim Kardashian dhe Kanye West kanë mirëpritur fëmijën e katërt, që është djalë. North, Saint ... Read More

Diellza Kolgeci bëhet nënë për herë të parë

28/04/2019

Diellza Kolgeci ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Ish-missi, Diellza Kolgeci u bë nënë, lajmin e ka bërë të ditur mikesha e ... Read More

Aktorja e njohur: Abortova sepse s’doja fëmijën e personit që më përdhunoi

13/04/2019

Aktorja e njohur: Abortova sepse s’doja fëmijën e personit që më përdhunoi Ashley Judd ka rrëfyer ngjarjen më të dhimbshme në jetën e saj. Në ... Read More

As Harry dhe as nëna e saj, ky person do të lajmërohet i pari kur Meghan të bëhet nënë

30/03/2019

Numërimi ka nisur mbrapsht për të pritur fëmijën e parë të Meghan Markle dhe princ Harryt.Në prill pritet të vijë në jetë princi ose princesha ... Read More

E dini sa ditë fëmija duhet të mungojë nga shkolla kur ka grip, fruth apo diarre?

23/03/2019

Fëmijën e sëmurë nuk duhet çuar në shkollë apo kopsht në ditë të caktuara Kur sëmuret fëmija, mendimi i parë i prindërve është që patjetër ... Read More

Vjen në jetë fëmija i reperit të ndjerë XXXTentacion, shtatë muaj pas vrasjes së tij

27/01/2019

Jenesis Sanchez, e dashura XXXTentacion, ka sjellë në jetë fëmijën e tij, shtatë muaj pas vdekjes së reperit. Fëmija është djalë dhe është pagëzuar Gekyume ... Read More

Kur nëna kujdeset tepër fëmijën: Kjo nuk është dashuri, është problem!

09/01/2019

A jeni prind i cili me fëmijën e vet bën çdo detyrë shtëpie, në vend që të fëmijës i zgjidh problemet në shkollë dhe problemet ... Read More