Tag: femrat

Kanceri i gjirit mund të shfaqet edhe tek meshkujt dhe këto janë shenjat

13/06/2019

Kanceri i gjirit është më i shpeshtë tek femrat sesa tek meshkujt, duke prekur kështu një në tetë gra gjatë jetës së tyre.Edhe pse gjatë ... Read More

Dhimbje të tmerrshme gjatë periodave? Ju mund të jeni duke vuajtur nga kjo sëmundje

07/06/2019

Periodat janë shumë të mundimshme për të gjitha femrat, mirëpo disa prej tyre vuajnë më shumë nga to, duke përjetuar dhimbje të tmerrshme jo vetëm ... Read More

Aurela Hoxha me këto super fotografi kujton festivalin e Cannes

06/06/2019

15:09 | 6 Qershor 2019 15:09 | 6 Qershor 2019 Aurela Hoxha padyshim ishte një nga femrat më me sharm. Modelja shqiptare një kohë të ... Read More

Trajtimi i shpejtë i thembrave të çara me limon   

04/06/2019

Thembrat e çara janë të zakonshme te dy gjinitë, meshkujt dhe femrat, dhe përveç problemeve kozmetike, ato mund të shkaktojnë edhe dhimbje. Përveç se ato ... Read More

“Dashnoret më trime”, brenda azilit të prostitutave mbi 55 vjeç

30/05/2019

Si pjesë e projekti të saj “Benedcite Desrus, ajo shkoi në Casa Xochiquetzal, vendin ku jetojnë femrat të moshës mbi 55 vjec, të cilat i ... Read More

Dhimbjet në fund të barkut, kurat natyrale që ua largojnë “si me dorë”

28/05/2019

Femrat shpesh përjetojnë dhimbje në fund të barkut për shkak të menstruacioneve. Por dhimbja e barkut është një çështje që nuk i përket vetëm grave, ... Read More

10 gjërat që meshkujt pëlqejnë te femrat, por nuk ua thonë

25/05/2019

10 gjërat që meshkujt pëlqejnë te femrat, por nuk ua thonë | Gazetaobserver.com Ndonëse meshkujt nuk mund të jenë gjithnjë romantikë, ata kanë disa gjëra ... Read More

Gjërat të cilat femra i bën kur asgjë nuk ndien ndaj jush

21/05/2019

Shumë e vrazhdë, por edhe shumë e vërtetë! Këto janë disa gjëra të cilat femrat i bëjnë kur më nuk u pëlqeni, transmeton Telegrafi. Nuk ... Read More

Recetë e lashtë japoneze që ka shokuar mjekët e lëkurës

10/05/2019

Padyshim, femrat japoneze janë prej më të bukurave dhe me pamjen më rinore në botë. Sekreti i bukurisë së tyre është një ilaç i cili ... Read More

Dëshironi t’i pëlqeni? Femrat joshen nga meshkujt që adhurojnë qentë

05/05/2019

Pamja dhe financat nuk janë të vetmet gjëra që i joshin femrat, përparësi kanë meshkujt që kanë kanakar shtëpiakë Çdo e pesta femër thotë që ... Read More

E veshur në të brendshme, Oriola tregon linjat para pasqyrës

01/05/2019

Oriola Marashi provokon fansat me fotografitë nga tualeti. Oriola Marashi është një nga femrat më seksi shqiptare, që vazhdimisht komentohet për format trupore, shkruan lajmi.net. ... Read More

Zaimina Vasjari provokon ndjekësit nga makina

20/04/2019

Është njëra nga femrat më seksi të showbizzit shqiptar. Fjala është për këngëtaren, Zaimina Vasjari e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet ... Read More