Tag: femre

Këto janë historitë që një femër i ka provuar të paktën një herë në jetë

08/06/2019

Në jetën e çdo femre ka meshkuj dhe pasione të djegura që mbeten të paharrueshme. Dëshira është një flakë zjarri në errësirë Ne e ndjekim ... Read More

Kush është biondja joshëse pranë 2Ton?

05/06/2019

18:59 | 06/05/2019 2Ton ka pozuar pranë një femre seksi. 2Ton e ka publikuar një foto të re në Instagram dhe në të shihet me ... Read More

Truqe që çorapet e najlonit kurrë të mos ju shqyhen! (Video)

31/03/2019

Çdo femre kush e di se sa herë i janë shqyer tërësisht çorapet e reja. Në vijim po ju japim disa truke se si t’ju ... Read More

Publikohen detaje të reja për filmin “Captain Marvel”

08/01/2019

Në filmin “Captain Marvel” roli kryesor i është ndarë një femre superheroine, të cilën e luan Brie Larson. Ngjarja është vendosur në vitet e nëntëdhjeta ... Read More

Pejë, ia vjedh çantën një femre më pas e sulmon

22/12/2018

Një person është arrestuar pasi në oborrin e shtëpisë së një femre ia kishte grabitë çantën nga dora dhe gjatë përleshjes i dyshuari e kishte ... Read More

Drake padit një femër që thotë se mbeti shtatzënë me të pasi e përdhunoi

20/09/2018

Drake po merr masa ligjore ndaj një femre e cila pretendon se mbeti shtatzënë me reperni pasi ai e përdhunoi. Sipas TMZ, reperi nga Toronto ... Read More

Një i arrestuar në Podujevë, ushtroi dhunë fizike ndaj një femre  

14/06/2018

Një person ka ushtruar dhunë fizike ndaj një femre, e cila ka pësuar lëndime trupore. Ngjarja ka ndodhur të mërkurën rreth orës 16:00 në Podujevë. ... Read More

Pas rrahjes brutale të Baby G, Bleta Gashi tregon versionin e vetë të ngarjes

31/05/2018

Baby G është sulmuar fizikisht prej një femre dhe tre persona që e shoqëronin. Këngëtarja ka akuzuar Bleta Gashin se e ka harruar së bashku ... Read More