Tag: femrës

Burrat e zgjuar pëlqejnë gratë me gjoks të vogël dhe shkenca zbulon arsyet

16/10/2019

Gjinjtë e femrës janë parë gjithë kohës si simbol i jetës dhe pjellorisë dhe disa nga divat më të famshme në historinë e kinemasë i ... Read More

Kur dhe pse duhet të bëjmë pap testin?

27/06/2019

Pap testi është pjesë e rëndësishme e përkujdesjes për shëndetin e femrës, sepse mund të zbulojë kancerin e qafës së mitrës, ose ndryshimet që mund ... Read More

Diagnostikimi i infertilitetit femëror

25/06/2019

Për ta vlerësuar pjellorinë e femrës, mjeku i ka në disopozicion disa mënyra. • Vlerësimi i ovulimit – gratë me cikle menstruale të parregullta apo ... Read More

Oriola Marashi shkëlqen në kreacionet e Fjolla Nilës, vë në pah linjat atraktive trupore

22/03/2019

Supermodelja Oriola Marashi edhe një herë ka treguar pse gëzon epitetin e femrës më seksi shqiptare dhe kësaj radhe nuk ishin vetëm linjat trupore që ... Read More

Eksperti zbulon: Përse joshen partnerët shumë të moshuar apo shumë të rinj!

15/01/2019

Terapeutistja Luis van de Velde konstaton që vitet e femrës janë vetëm numër, prandaj nuk kanë paragjykime ndaj meshkujve të moshuar “Femrat vetëm kur shikohen ... Read More