Tag: festoi

Katty Perry feston ditëlindjen bashkë me të dashurin në Egjipt

02/11/2019

19:38 | 11/02/2019 Katty Perry mbushi 35 vite jetë. Katy Perry festoi ditëlindjen e saj të 35-të në mënyrë spektakolare duke fluturuar me 64 miqtë ... Read More

Pas zërave për ndarje, Loredana dhe Mozzik këndojnë bashkë në promovimin e albumit

14/09/2019

08:14 | 09/14/2019 Loredana mbrëmë festoi lansimin e albumit të ri. Loredana, për të bërë promovimin e albumit të ri, mblodhi në një vend kolegë, ... Read More

Djali që mjekët nuk mendonin se do të jetonte dy javë feston ditëlindjen e tij të pestë

01/06/2019

Mirëpo, ai këtë vit festoi ditëlindjen e tij të pestë. Gjatë shtatzënisë, mjekët i thanë nënës së Judës, Hannah, se djali i saj nuk është ... Read More

Presidenti i La Liga-së: Messi është lojtari më i mirë në histori të kampionatit spanjoll

15/05/2019

14:23 | 15 Maj 2019 14:23 | 15 Maj 2019 LaLiga festoi 90 vjetorin e themelimit të saj në stadiumin e Espanyol në një ngjarje ... Read More

Pamje ekskluzive brenda festës së ditëlindjes së dytë të Tianit, djalit të Tunës dhe Patrisit

03/05/2019

19:11 | 3 Maj 2019 19:11 | 3 Maj 2019 Djali i Tunës dhe Patrisit dje festoi ditëlindjen. Tuna dhe Patrisi dje i organizuan festë ... Read More

Roberto: Kjo e pret Liverpoolin në Ligën e Kampionëve

29/04/2019

11:23 | 04/29/2019 Sergi Roberto ka theksuar se Barcelona është e vendosur ta eliminojë Liverpoolin. Barcelona festoi titullin e kampionit të 26-të në La Ligë ... Read More

Kështu dukej Shkenda Dubova mbrëmë për ditëlindje

11/04/2019

Shkenda Dubova dje festoi ditëlindjen. Këngëtarja nga Gjilani, Shkenda Dubova dje festoi ditëlindjen e 33-të ndërkohë që nuk munguan urimet e shumta nga miqtë dhe ... Read More

Me tortë e puthje pasionante, kështu festoi mbrëmë Daut Haradinaj

07/04/2019

Daut Haradinaj bashkë me gruan dhe miqtë mbrëmë festoi me rastin e ditëlindjes. Daut Haradinaj për ditëlindje festoi pranë bashkëshortes dhe miqve të tij, kurse ... Read More

Morena Taraku i nxjerr të gjitha, këtë dhuratë pranoi për ditëlindje?

03/04/2019

Morena Taraku dje ka festuar ditëlindjen e 26-të. Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Morena Taraku dje festoi ditëlindjen e 26-të të saj, shkruan lajmi.net. Dhe tani, ... Read More

Morena tregon shumë në bikini, festa plot luks po vazhdon edhe sot 

02/04/2019

Morena Taraku mbrëmë e ka festuar ditëlindjen. Mbrëmjen e djeshme Morena Taraku festoi 26 vjetorin e lindjes në një lokal, në të cilin në mesin ... Read More

Dua Lipa fotografohet me veshje të çuditshme në Aeroportin “Heathrow” të Londrës

14/03/2019

Ajo festoi së fundmi publikimin e librit më të ri me receta nga i dashuri i saj, Isaac Carew. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua ... Read More

Shkurte Gashi u befasua me shumë dhurata në ditëlindjen e saj të 35-të

07/03/2019

Këngëtarja e njohur Shkurte Gashi festoi të mërkurën ditëlindjen e saj të 35-të. Me këtë rast, ajo pranoi urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe ... Read More