Tag: festuar

‘Kjo ditëlindje më gjeti në shtëpi’, Arjola Shehu infektohet me Covid-19

27/09/2020

Moderatorja  Arjola Shehu ka festuar sot ditën e lindjes ndryshe nga herët e tjera. Kjo pasi moderatorja është infektuar me Covid-19 dhe duhet të qëndrojë ... Read More

Dj Geek feston ditëlindjen, dalin pamje nga festa surprizë dhe dhurata e veçantë e Dafina Zeqirit

10/09/2020

Dj Geek ka festuar ditën e sotme ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë për të, nuk kishte si të mungonte një festë surprizë, pjesë e ... Read More

Flori Mumajesi i zhgënjyer: Të lumturojnë për ditëlindje e më pas të shkelin çdo ditë të jetës

24/08/2020

Këngëtari Flori Mumajesi ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e tij të 38-të. Pavarësisht urimeve të shumta nga kolegët dhe miqtë që këngëtari mori, ai ... Read More

FOTOT/ Çifti nuk fshihet më, puthje e përqafime nën objektivin e kamerave. Arilena Ara zyrtarizon lidhjen me menaxherin e saj

18/07/2020

Popi festë surprizë për ditëlindjen e 22-të të partneres së tij – Arilena Ara ka festuar ditëlindjen e saj të 22. Këngëtarja është surprizuar nga ... Read More

Djali i tij feston 10 vjetorin e lindjes, ja dhurata e Cristiano Ronaldos (Foto)

17/06/2020

Djali i futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo ka festuar ditën e sotme 10 vjetorin e tij të lindjes. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Ronaldo ... Read More

Evi Reçi feston ditëlindjen në karantinë: Pandemia nuk pyet, mbyll kufij dhe përqafime

30/04/2020

Këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi ka festuar ndryshe këtë herë ditëlindjen, pasi ndodhet në izolim për shkak të situatës së krijuar nga COVID-19. Sot pikërisht ... Read More

“Në këtë ditë speciale, po ngre dolli për ty dhe jetën tënde”, urimi i veçantë i Dj Geek për Dafina Zeqirin

14/04/2020

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka festuar ditën e sotme 31 vjetorin e lindjes, por ndryshe nga vitet e tjera, këtë herë në kushte karantine. Në këtë ... Read More

Video/ Ditëlindja në karantinë, ja surpriza e Bes Kallakut për Xhensilën

09/04/2020

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka festuar disi ndryshe ditëlindjen këtë herë, pasi për shkak të masave të ndërmarra ndaj COVID-19, duhet të qëndrojë e izoluar në ... Read More

Këngëtarja kërkon të dashur në Instagram, reagon fansi: Ik moj zhulse

15/02/2020

Dita e Shën Valentinit duket se është festuar edhe nga beqaret. Duke kërkuar një Valentin për ditët e të dashuruarve, reperja e njohur Melinda është ... Read More

Stresi nuk heq dorë/ Reperi urim romantik për ditëlindjen e Keisit

11/02/2020

Ish-partnerja e Stresit ka festuar mbrëmjen e djeshme ditëlindjen e saj të 24. Mes urimeve të shumta, ajo ka zgjedhur të postojë në Instastory surprizën ... Read More

“Duke festuar dashurinë”, Flori Mumajesi rikthehet me ish-të dashurën

06/01/2020

Moderatorja, Liberta Spahiu ka festuar ditëlindjen mes familjarëve dhe miqëve saj më të mirë. Ndër miqëve të Libertës ishte dhe kantautori i njohur Flori Mumajesi ... Read More

Krishtlindja “e çmendur” e australianëve!

25/12/2019

Kostume babagjyshësh, bikini, qenushë, fëmijë të vegjël, të gjithë këto për të festuar Krishtlindjen në Sidnei, Australi. “Daily Mail”-i ka publikuar fotot nga festimet “e ... Read More