Tag: Fifi

Fifi surprizon me deklaratën: Dua shumë të kem fëmijë

22/09/2020

Këngëtarja e dashur për publikun Filloreta Raçi, e njohur për publikun si Fifi është treguar e rezervuar përsa i përket jetës së saj private, duke ... Read More

Fifi i dedikon fjalët më të ndjera babait në ditën e lindjes: Fryma jeme

05/09/2020

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun Fifi ka treguar herë pas herë gjatë intervistave marrëdhënien e ngushtë që ka me familjarët. E një ... Read More

Fifi flet për personin që i ka rrëmbyer zemrën: Nuk e nxjerr me foto se ma merrni në sy

17/08/2020

Këngëtarja Firolleta Raci e njohur me emrin e artit si Fifi ka folur disa herë për personin që i ka rrëmbyer zemrën dhe është bërë ... Read More

Fifi zbulon arsyen që e shtyu të dobësohej: Kam probleme me shtyllën kurrizore…

20/07/2020

Këngëtarja e dashur për publikun Filloreta Raçi e njohur si Fifi gjatë një interviste për ‘Prive’ ndër të tjera foli dhe për rënien ekstreme të ... Read More

‘E kishe të dashur?’, Fifi flet pas 1 viti për Flor Mumajesin

30/06/2020

Në korrik të vitit që lamë pas, këngëtarja e njohur Fifi u përfol për një lidhje me kantautorin Flori Mumajesi.Dyshja janë fotografuar shpesh bashkë dhe ... Read More

Foto/ Fifi dhe Young Zerka bëhen bashkë, çfarë po kurdisin dyshja?

27/02/2020

Këngëtarja e dashur për publikun e njohur si `Fifi´ dhe Young Zerka kanë pozuar së bashku ditën e sotme në Firenze, Itali. Në rrjetin e ... Read More

Fifi rrëfen historinë e dashurisë me `Xh´: I kam ushqyer vetes një dashuri të pamundur

09/02/2020

Këngëtarja e dashur për publikun Filloreta Raçi, e njohur për publikun si Fifi, e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Kalifornia” promovoi këngën e saj më ... Read More

`Isha 17 vjeç…ishte e tmerrshme´, Fifi flet si rrallë herë për jetën e saj private

22/01/2020

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Filloreta Riçi, por e njohur si Fifi, ka folur si rrallë herë për jetën e saj private. E ftuar në ... Read More

Pasi përmbylli sezonën suksesshëm, Fifi nis pushimet e merituara

14/09/2019

Fifi ka nisur pushimet pas një sezone të ngjeshur me angazhime në muzikë, shkruan lajmi.net. Ajo ka publikuar një fotografi nga pishina e hotelit në ... Read More

Fifi i del në mbrojtje Loredanës: Unë jam me ty

23/05/2019

21:28 | 05/23/2019 Pas akuzave që po iu bëhen nga një çift zviceran, Fifi i ka dalur në mbrojtje Loredanës. Loredana Zefi për disa javë ... Read More

Fifi zbulon numrin e tatuazheve që ka në trup

02/05/2019

Fifi ka befasuar me përgjigjen kur u pyet se sa tatuazhe ka në trup. Fifi iu është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve, të cilët dëshironin të ... Read More

“Tërë jetën në krahë”, Fifi me urim të veçantë për Fjolla Morinën

15/04/2019

Fifi e ka uruar me fjalë zemre Fjollën me rastin e ditëlindjes. Fjolla Morina sot feston ditëlindjen, ajo ka mbushur plot 33 vjet jetë, shkruan ... Read More