Tag: figurave

Ky është mesazhi i Rashicës për Casillas

02/05/2019

Milot Rashica iu është bashkuar shumë figurave sportive për t’i ofruar mbështetje dhe uruar shërim sa më të shpejtë legjendës, Iker Casillas. Portieri spanjoll të ... Read More

Edona viziton muzeun Madame Tussauds dhe pozon me figurën prej dylli të Dua Lipës

03/03/2019

Këngëtarja e mirënjohur, Edona Llalloshi, gjatë qëndrimit të saj në Londër e ka vizituar muzeun e figurave prej dylli, Madame Tussauds. Pas sukseseve të pandalshme ... Read More