Tag: figurë

Në Shqipëri kirurgët të infektuar me fruth bëjnë operacione

21/05/2019

Fiks Fare denoncoi me zë dhe figurë se si kirurgët e Spitalit të Përgjithshëm në Strugë, edhe pse të infektuar me fruth, kanë bërë operacione. ... Read More

Në muzeun e Amsterdamit vendoset figura prej dylli e Dua Lipës

09/04/2019

Pas Londrës, Dua Lipa u bë me figurë prej dylli edhe në Amsterdam. Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes ... Read More

Sarah Jessica Parker rikthehet e freskët me projektin e ri

21/01/2019

Sarah Jessica Parker nuk e ka në plan që të tërhiqet nga roli i Carrie Bradshaw, një figurë e dashur që i solli famën në ... Read More