Tag: filloni

Si ta reduktoni stresin në vendin e punës?

14/09/2019

Nëse doni të përmirësoni ambientin e punës për punonjësit tuaj, duhet të filloni të përmirësoni udhëheqjen (lidershipin) e kompanisë tuaj. Kjo do të ndikojë më ... Read More

Hani pemë dhe perime – shmangni këto probleme

29/08/2019

Ju mundeni të mos i pëlqeni, por ka disa arsye se pse duhet të filloni t’i hani pemët dhe perimet.Nga mungesa e përdorimit të frutave ... Read More

Sa më shumë pemë e perime

31/03/2019

Ju mundeni të mos i pëlqeni, por ka disa arsye se pse duhet të filloni t’i hani pemët dhe perimet. Nga mungesa e përdorimit të ... Read More

Gjashtë ushtrime për një trup tërheqës

25/02/2019

Filloni me një plank të lartë me këmbë pak më të hapura dhe pesha në secilën dorë… Mbani abdomenin e shtrënguar dhe ngriheni drejt bustit ... Read More

Pija e cila mbron nga ftohjet dhe gripi, por edhe lehtëson tretjen!

17/02/2019

Nëse filloni të konsumoni këtë pije, me siguri shpejt do t’i shihni përparësitë e shumta Në mjekësinë popullore kineze kanella zë vend të veçantë dhe ... Read More

Ky është shpëtimi! Ushtrimi më i mirë me ndihmën e të cilit do të shkrini dhjamin e duarve! (Video)

05/12/2018

Dëshironi të pengoni problemin “e duarve të trasha” apo thjesht të detyroheni të filloni ushtrimet – menjenjëherë! Shumica e femrave kanë probleme me duart e ... Read More

Gigi Hadid zbulon trukun për trup të bukur: Vetëm një ushtrim do t’ju nevojitet për vithe perfekt të bukura

08/11/2018

Ushtrimi është aq i thjeshtë sa që mundeni menjëherë të filloni ta aplikoni… Njëra ndër modelistet më atraktive aktuale, Gigi Hadid, ka vendosur të zbulojë ... Read More

Kafjall përherë – këta artikuj asnjëherë

25/10/2018

Mëngjesin duhet ta filloni me kafjall, mirëpo ndiqni paralajmërimin që disa artikuj kurrë të mos i hani në mëngjes. Jogurti dhe produktet e tjera të ... Read More

Bëjeni këtë ushtrim vetëm 2-3 minuta në ditë dhe do të keni trup seksi në të cilin të gjithë do të joshen! (Video)

20/10/2018

Filloni me vetëm 20 sekonda në ditë, ndërkaq përfundojeni me disa minuta. Pas këtyre ushtrimeve shikohuni në pasqyrë dhe do të shihni ndryshimet. Poenta është ... Read More

Priten ndërprerje të përkohshme të internetit në 48 orët e ardhshme

12/10/2018

Nëse në 48 orët e ardhshme filloni të përjetoni rënie të rrjetit, mos u shqetësoni sepse kjo është planifikuar. Në një raport nga RT (nëpërmjet ... Read More

Telefoni i ri i Samsung mund të kushtojë rreth 2000 dollarë

14/06/2018

Ju mund të duhet të filloni të kurseni nëse keni ndërmend të jeni një nga të parët që të merrni telefonat e mençur të palosur ... Read More