Tag: fitoi

Njeriut që fitoi 315 milionë dollarë në llotari: “Më mirë ta grisja biletën se këto çka më ndodhën mua”

06/10/2020

Ai fitoi plot 315 milionë dollarë në llotari, por më pas shumë të këqija i ndodhën në jetë. Atij i dogjën shtëpinë, ndërsa ka humbur ... Read More

Portierja e Vllaznisë luajti në finale shtatzënë dhe në fund ngriti lart… trofeun

31/07/2020

Vllaznia fitoi Kupën pasi mundi Apoloninë dhe hyri në histori  pasi e fitoi për herë të shtatë rradhazi Kupën. Në “Elbasan Arena Kupën skuadrës shkodrane ... Read More

Transformimi i Eduart Ndocajt. Ish-deputeti humb peshë në mënyrë drastike, ja imazhi i ri

11/07/2020

Eduart Ndocaj hyri në skenën politike me nofkën “Kaubojsi”. Deputeti ndryshe, fitoi menjëherë zemrat e publikut, më shumë sesa për bindjet e tij në politikë, ... Read More

Gruaja fitoi lotarinë gjatë divorcit, mban paratë veç për vete

10/06/2020

Një grua që fitoi 2.1 milionë euro në lotari gjatë periudhës së shkurorëzimit, nuk e ka obligim që ta ndajë këtë shumë me ish-burrin e ... Read More

Aktorja turke e ‘Mrekullia në qelinë numër 7’ fanse e Tunës, këngëtarja i premton t’i këndojë gjithë albumin

21/05/2020

Nisa Sofiya, vajza e vogël e cila fitoi zemrat e të gjithëve me rolin e Ovës në filmin “Mrekullia në qelinë numër 7” duket se ... Read More

Tersi i Arilena Arës/ Pas debatit mbi Elvana Gjatën, anulohet ‘Eurosong 2020’

18/03/2020

Të gjithë kujtojmë debatin e madh pse Elvana Gjata nuk fitoi Festvalin e Këngës që do e bënte përfaqësuese të shqipërisë në Eurosong. Madje, prezantuesja ... Read More

Agon Amiga feston ditëlindjen e parë të birit me këtë imazh të ‘ëmbël’ familjar

19/08/2019

20:27 | 08/19/2019 Agon Amiga fitoi epitetin baba një vit më parë. Agon Amiga sot ka festuar ditëlindjen e parë të birit Noelit të me ... Read More

Dieta e preferuar e Kim Kardashian dhe menuja për mëngjes, drekë e darkë

06/07/2019

Nga 28 kilogramë që fitoi gjatë shtatzënisë , humbi plot 19 kg në vetëm tri muaj. E kemi fjalën për Kim Kardashian e cila njihet ... Read More

Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës bëhet baba për herë të parë

29/05/2019

10:43 | 29 Maj 2019 10:43 | 29 Maj 2019 Futbollisti kosovar fitoi epitetin baba për herë të parë. Bernard Berisha është bërë baba për ... Read More

Chelsea me shifra të çmendura, kaq shpenzoi në shkarkimin e trajnerëve

22/05/2019

15:01 | 05/22/2019 Antonio Conte ka marrë 9 milionë funte nga Chelsea pasi fitoi një marrëveshje ligjore me ish-klubin e tij. Trajneri italian ishte i ... Read More

I sheh ëndërr numrat e lotarisë, i ndodh e papritura 64-vjeçares

04/05/2019

Një grua e moshuar, e cila fitoi lotarinë në vlerë prej 101.600 dollarësh, pretendon se i përdori numrat e saj të fatit, të cilët i ... Read More

Xavi Hernandez me një vendim befasues

02/05/2019

Xavi Hernandez ka vendosur të tërhiqet nga futbolli profesionist.  Ish-legjenda e Barcelonës së fundmi fitoi trofeun e kampionatit në Katar me Al Saddin, e që ... Read More