Tag: fitojmë

Drogë, seks, alkool: Fitoi 11 milionë euro në lotari, por shihni si ka përfunduar sot

19/11/2019

Të gjithë ne, të paktën një herë në jetë, kemi ëndërruar të fitojmë lotarinë. Por ka edhe nga ata që e fitojnë dhe nuk dinë ... Read More

‘Zbutet’ Klopp: ‘Edhe nëse nuk fitojmë titullin, kemi luajtur futboll të mirë’

15/04/2019

‘Zbutet’ Klopp: ‘Edhe nëse nuk fitojmë titullin, kemi luajtur futboll të mirë’ Gara më interesante për titullin e kampionit është duke u zhvilluar në Bundesliga ... Read More

Cilat janë shanset e Kosovës kundër Anglisë? Tregon Challandes

29/03/2019

Trajneri i kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes beson se kemi pak shanse të fitojmë ndaj Anglisë, megjithatë është i lumtur që kemi mundësinë të përballemi ... Read More