Tag: Fjodora

Fjodora Fjora flet për jetën e saj private si rrallëherë: Ai më tradhëtoi por e kam falur

13/02/2020

Moderatorja, Fjodora Fjora gjatë një interviste për “Glamour Zone”, si rrallëherë ka folur për jetën e saj private. E pyetur nësa ka pasur në jetën ... Read More

‘Po ec o Fjodora na flet ti për modë’, ja ç’ndodhi pas sherrit në emision me stilistin e njohur Joni Peçin

23/01/2020

Moderatorja Fjodora Fjora dhe stilisti i njohur Joni Peçi, të ftuar në “Opinion”, kohë më parë patën një debat me njëri-tjetrin. Stilisti iu drejtua Fjodorës: : ... Read More