Tag: Fjolla

Foto/ E veshur me të gjëra dhe syze dielli, Fjolla Morina shkon në Gjykatë dhe s’do kamerat

22/09/2020

Këngëtarja Fjolla Morina është paraqitur në Gjykatën e Kukësit për t’u mësuar me masën e sigurisë. Seanca është shtyrë për në oren 13:00 teksa Prokuroria ... Read More

Fjolla Morina del sot para gjykatës/ Këngëtarja mohon shtatzaninë, në seancë edhe gjinekologu

22/09/2020

Fjolla Morina do të dalë sot para Gjykatës në Kukës pasi u kap me pistoletë në Audi Q7 bashkë me dy të tjerë. Morinës iu ... Read More

Përfundoi në spital pas arrestimit, Fjolla Morina është shtatzënë. Prokuroria e Kukësit kërkon “arrest me burg”

21/09/2020

Fjolla Morina, këngëtarja e cila u arrestua dy ditë më parë, është dy muajshe shtatzënë. Ekspertiza e mjekut gjinekolog në spitalin e Kukësit, ka dalë në ... Read More

U kap në makinë me armë, Fjolla Morina 4 ditë më parë mori dhuratë nga i dashuri ‘Audi Q7’

19/09/2020

Paraditen e sotme këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina u arrestua në Morinë pasi në çantën e saj është gjetur një armë zjarri. Këngëtarja po ... Read More

Fjolla Morina merr dhuratën luksoze nga i dashuri, këngëtarja suprizohet me makinën luksoze

15/09/2020

Së fundmi, Fjolla Morina publikoi një video të momentit kur surprizohet nga një mashkull, i cili i bën dhuratë një makinë “Audi Q7”.Nuk dihet ende ... Read More

Fjolla Morina publikon foton pa mbathje, ndjekësit e “masakrojnë”: Është Ramazan…

07/05/2020

Fjolla Morina ka publikuar në rrjetet sociale një foto që ka ncitur kritika të shumta nga ndjekësit.  ‘Ç’ka mboni karantina, vesh fustan e rri në ... Read More

Fjolla: I kam kënduar dashurisë së vërtetë, sepse vetëm ajo është e pavdekshme

27/04/2019

Fjolla: I kam kënduar dashurisë së vërtetë, sepse vetëm ajo është e pavdekshme Fjolla Morina ka shkruar disa fjalë emocionuese pas publikimit të këngës së ... Read More

Fjolla Morina dhe Valon Bytyqi publikojnë baladën “Si ta pranoj”

26/04/2019

Fjolla Morina solli projektin e shumëpritur me titull "Si ta pranoj". Fjolla Morina sapo ka publikuar baladën me titull “Si ta pranoj”, të cilën e ... Read More

Fjalët prekëse të Fjolla Morinës para publikimit të këngës së re

25/04/2019

Fjolla Morina ka emocionuar me fjalët që shkroi para publikimit të këngës së re. Fjolla Morina ka publikuar një fotografi, të cilën e ka shkëputur ... Read More

Kënga e re e Fjolla Morinës dedikim për ata që nuk janë më

22/04/2019

Fjolla Morina ka zbuluar disa detaje nga projekti i saj i ri. Fjolla Morina së shpejti lanson këngën e re, ndërsa përmes rrjeteve sociale ka ... Read More

Fjolla Morina joshëse mbi shtrat, vjen me një tjetër fotosesion

21/04/2019

Fjolla Morina e ka realizuar edhe një fotosesion. Këngëtarja Fjolla Morina ka ardhur edhe me një set të ri fotografik dhe kësaj here ka vendosur ... Read More

Diçka e re po vjen nga Fjolla Morina

19/04/2019

Fjolla Morina ka paralajmëruar diçka të madhe për fansat. Fjolla Morina përmes rrjeteve sociale ka njoftuar fansat se së shpejti vjen me diçka të re, ... Read More