Tag: Flaka

Këngëtarja e njohur shqiptare e thotë troç: Blej rroba të përdorura

28/01/2020

Këngëtarja Flaka Krelani e ftuar në “Ftesë në 5”, tregoi për bashkëpunimin e saj të fundit si dhe zbuloi disa fakte që nuk i dinim ... Read More

Rrëfimi për Flakën, vajzën e cila si foshnje gjatë luftës tre muaj qëndroi e vetme në spitalin e Prishtinës (Video)

18/05/2019

Flaka Muriqi, u lind në vitin 1999, vetëm shtatë ditë para se NATO të fillonte bombardimet kundër forcave serbe. “Jemi në spitalin rajonal të Pejës, ... Read More

Nuk i mungon dielli, Flaka Krelani vjen e ‘nxehtë’ nga pishina edhe natën

03/05/2019

Flaka Krelani është një nga artistet më të përmendura për linjat e saja trupore. Flaka Krelani përveç stilit të saj muzikor komentohet shumë edhe për ... Read More

Flaka Krelani vjen e ‘nxehtë’ me foto nga krevati

25/04/2019

Flaka Krelani e ka publikuar një foto të re nga fotosesioni i saj i fundit. Flaka Krelani së fundmi e ka realizuar një fotosesion në ... Read More

Flaka Krelani paralajmëron këngën e re

18/04/2019

Flaka Krelani ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani bën të ditur se së shpejti publikohet kënga më e re ... Read More

Flaka Krelani bën ndryshimin e guximshëm në pamje

12/04/2019

Flaka Krelani ka befasuar me ndryshimin që bëri në pamje. Flaka Krelani përmes një fotografie, ka treguar ndryshimin që bëri tek flokët, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ... Read More

Si asnjëherë më parë Flaka Krelani ndez rrjetin, vallëzon vetëm në brekë

30/03/2019

Flaka Krelani, shquhet për vokalin e fuqishëm që ka.Përveç vokalit, Flaka njihet edhe për linjat trupore për të cilat komentohet mjaft shumë. Dhe tani, artistja ... Read More

Përsëri xhudoja, Kosova siguron dy medalje në Kupën Evropiane

23/03/2019

Erza Muminoviq dhe Flaka Loxha i kanë siguruar medalje Kosovës në Kupën Evropiane për Juniore, ato tani do të luftojnë për medalje të arta. Edhe ... Read More

Flaka Krelani me pozë provokuese para pasqyrës vë në pah gjoksin

23/03/2019

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, Flaka Krelani, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo ndan çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga ... Read More

Më provokuese se asnjëherë tjetër, Flaka Krelani befason me imazhet e fundit

12/03/2019

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, Flaka Krelani, është mjaft e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Shpesh, ajo ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga ... Read More

Objekti i “Viva Fresh Store” në Gjakovë përfshihet nga flakët (Video)

10/03/2019

15 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Objekti i Viva Fresh Store, në Gjakovë është kapluar nga flaka e tymi. Ngjarja ka ndodhur rreth ... Read More

Flaka Krelani sfidon dëborën me imazhe provokuese

12/02/2019

Flaka Krelani para pesë muajve ka sjell këngën më të re të titulluar “Ndrysho”. Por, duket se këngëtarja e njohur nga Gjakova nuk e ka ... Read More